Astra Gde kumandadan camları kapatmak için (öneri)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilmiyoru daha once konuşuldu mu. yada yaptıran var mı.
Biliyorsunuz AStra Glerde hatta çogu opel modlelerinde kapilari kapidan kitleyip kilit yonune basili tuttugumuzda camlar kapaniyor. 6-7 yil once seviste biz bir olay yaptirdik. Simdi ise camlar açik olunca kapilari kumandan kilitleyince camlar kapaniyor. elimizi basılı tutmamıza gerek kalmadan.
şöför kapisinin içinde küçük bir işlem yapiliyor. Ve artık camları kontrol etmeden aractan çikip gidiyorum.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
malıyetı 10 15 ytl elektırıkcıne baglı
kapanma olayını 5,6 sene evvel aşşdık şimdı camları acmak ıcın kumandaya basınca camların acılması ıcın proje dusunuyorum ;)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynn oyle çok ucuz. pek birşey yapilmiyor. Servisçi eleman bi bakıma arabayi kandırıyoruz dmişti :)
açma olayini yapabilirsek süper otesi olur sanki :)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
iyi de çift kilitleyince zaten kapatıyor ki ek bir işleme gerek kalmadan. En azından benimki öyle. Açmak için bişiler düşünmek lazım bence...

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi de çift kilitleyince zaten kapatıyor ki ek bir işleme gerek kalmadan. En azından benimki öyle. Açmak için bişiler düşünmek lazım bence...

belki daha sonraki modellerde onu standart yapmislardir. ama bizde oyle degildi.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Kapanma normal de.
Kumandadan açmayı ne yapacaksınız anlamadım.?
Araca binince tüm camları açıp mı geziyorsunuz. Araca binince camları tekrar kapatacaksınız.
Ayrıca kışın yagmurda vs kumandaya basınca camların açılmasını isteyeceğinizi sanmıyorum.