ASTRA G ZAFİRA B CORSA C VE COMBO C LER İÇİN MÜTHİŞ ŞANZUMAN MODİFİYESİ

kont81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş lar forumda yeniyim konu nasıl açılır tam olarak bilmiyorum fakat sizlerle paylaşmak istediğim çok acayip bir konu var kendim 1.6 benzinli zafira b kullanıcısıyım ve daha öncede 1.3 combo c kullanıcısıydım ve combo yu birazda bahsedeceğim konu yüzünden sattım. arkadaşlar combo ve zafira kullananlar hatta astra g 1.6 kullananlardan da bu sikayeti duyuyorum hep aracın bir 6.cı vites istedediğini söylerler geçenlerde almanyada opel modifiye servisinde çalısan bir arkadasıma durumu izah ettim ve bana özel bir beşinci vites dişlisi göndereceğini söyledi bunu aracın üzerindekilerle yer değiştirmemi söyledi gönderdiği dişlileri aracıma taktırdım ve sonuç mükemmel önceden aracım 5. vites 3000 devirde 95 km hız yaparken  şuan aracım 115 km hız yapıyor  ve aracın yakıtıda yüzde 30 yüzde 40 düştü anca anca arabamdan zevk almaya başladım ve astra g  sı olan  bir arkadaşım içinde birtakım istedik ve onun sonuçlarıda süper oldu önceden 5 .vites 3000 devirde 105 yapan astra artık 125 km hız yapıyor gerçekten süper bir olay sizlerle paylaşmak istedim iyi forumlar

B

b_koc

Bilgi Girilmemiş
Ynt: ASTRA G ZAFİRA B CORSA C VE COMBO C LER İÇİN MÜTHİŞ ŞANZUMAN MODİFİYESİ

IsmailASL link' Alıntı:
Parça ile alakalı internet üzerinden bilgi edineceğimiz bağlantı varsa alabilir miyim?

bende merak ettim o parçayı  eger bilgi edineceğimiz bir yer varsa çok yararlı olacak gibi..

kont81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA G ZAFİRA B CORSA C VE COMBO C LER İÇİN MÜTHİŞ ŞANZUMAN MODİFİYESİ

Arkadaslar ben bu parçayi taktirdiktan sonra daha öncede yazdıgim gibi bir arkadasimin astrasinada taktirdık ozaman sadece parçaya 400 tl vermistim 50 tlde taktirmaya vermistim benim parcalari almanyadaki arkadasimin akrabasi getirmisti ve bana kargo bedavaya geldi ama astrasi olan arkadasim birde kargo parasi vermisti ve burada birkac arkadasimda isteyince bende bir kac kisi daha bulup toplu getirtirim bir seye benzer diye sahibinden e ilan veistim ama arayan soran olmadi eger isteyen olusa en azindan 4 takim olsa kargo isi ucuza gelir veya bir iki hafta sonra arkadasim tatile gelecek onunla getirtiriz