Astra G Tekirdağ

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Aslında şu an satma niyetindeyim. O yüzden projelere son verdim. Sizce bunca özelliğiyle kaç eder?

Hedefim Astra J 1.6 turbo tüplü otomatik flexride şasili. Tüketimi fazla ama tüple açığı kapatırım. Çok önemli değil.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında şu an satma niyetindeyim. O yüzden projelere son verdim. Sizce bunca özelliğiyle kaç eder?

Hedefim Astra J 1.6 turbo tüplü otomatik flexride şasili. Tüketimi fazla ama tüple açığı kapatırım. Çok önemli değil.

biliyorsunuz kasa değişiyor. acele etmeyin.

ederi konusunda birşey diyemiyorum piyasadan bilgim yok

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
96.000 kilometredir yoldaşım olan, çok kahrımı, yükümü çeken, içi dışı tonla projeyle dolu, sökülmedik soketi, kurcalanmadık kablosu, bızıklanmamış parçası kalmayan aracımla yollarımız ayrıldı. 27.500TL'ye yeni sahibine verdik. Zor birşeymiş yahu. Sanki kızımızı kocaya veriyormuşuz gibi oldu. :cry:

Artık sırada Astra J var. Birkaç araç bulduk. Allah'ın izniyle 1 hafta içinde anlaşıp alıcam. (Sıfır full araca gücüm yetmez :D )

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96.000 kilometredir yoldaşım olan, çok kahrımı, yükümü çeken, içi dışı tonla projeyle dolu, sökülmedik soketi, kurcalanmadık kablosu, bızıklanmamış parçası kalmayan aracımla yollarımız ayrıldı. 27.500TL'ye yeni sahibine verdik. Zor birşeymiş yahu. Sanki kızımızı kocaya veriyormuşuz gibi oldu. :cry:

Artık sırada Astra J var. Birkaç araç bulduk. Allah'ın izniyle 1 hafta içinde anlaşıp alıcam. (Sıfır full araca gücüm yetmez :D )

gelişmeleri takip ediyorum hayırlı olsun

astra j cosmo alın da extra eklemeler yapıp masraf etmeyn :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.

İnşallah istediğiniz gibi bir araba bulursunuz.

Fakat eski araçlar ile uğraşmak daha bir zevkli , hem karakter sahibi oluyorlar hemde acımadan kesip biçilebiliyor.

Yeni bir otomobile her ne kadar bir şeyler yapmak isteseniz de kıyamıyorsunuz , çünkü yaşadım ben yapamıyorum mesela. :D

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun. Çok emek harcamıştınız araca. İnşallah gönlünüze göre bir araç bulabilirsiniz ;)

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Artık Astra J

Yeni aracımı hayırlısıyla almış bulunuyorum.
Astra J HB 1.6 Turbo Cosmo Flexride şasili. 180HP. CD500 renkli ekran navigasyonlu. Kış paketi var. Isıtmalı ergonomik deri koltuklar. 18" jantlar. Orijinal çift egzoz. Bi-Xenon far. 2010 model. 48000TL tuttu. Yakında konusunu açıp fotolarını paylaşıcam.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aracımı hayırlısıyla almış bulunuyorum.
Astra J HB 1.6 Turbo Cosmo Flexride şasili. 180HP. CD500 renkli ekran navigasyonlu. Kış paketi var. Isıtmalı ergonomik deri koltuklar. 18" jantlar. Orijinal çift egzoz. Bi-Xenon far. 2010 model. 48000TL tuttu. Yakında konusunu açıp fotolarını paylaşıcam.

yeni aracın hayırlı olsun. allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin. bu araçla ilgili proje olurmu bilmem ama merakla yeni projelerini bekliyorum.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güle güle kullanın

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi