Astra G sustalı anahtar???

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra G ye sustalı anahtar nerde yaptırabilirim ankarada ne kadar tutar yapan yer varmı bilgisi olan varsa sevinirim geçen 106 quickci bi abimde gördüm çok özendim valla :D

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Kendim yapacaktım bi ara 5Ytl ye oyuncak olarak satılıyor. Plastik kasası aynı. içini söküp benim anahtarla alarm mekanizmasını da tuşlarına baglayacaktım ama sonra vazgeçtim. Bulursanız benimde haberim olsun.

Şu kazalı araçları paröalayan Çıkmacılara ugrarsam soracağım ellerinde vardır belki. Özellikle VW anahtar bakıyorum.

image015st7wz1.jpg

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarcılarda var bu anahtarlardan. gıdıp onlardan alıp monte etmek lazım ama bızım opellerin anahtarlarını nasıl yan tarafı kesıp kaynak mı yapmak lazım. sonucta bu araçlarda ımmobilizer var. çakma anahtar aracı calıştırmaz.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
anahtarcılarda var bu anahtarlardan. gıdıp onlardan alıp monte etmek lazım ama bızım opellerin anahtarlarını nasıl yan tarafı kesıp kaynak mı yapmak lazım. sonucta bu araçlarda ımmobilizer var. çakma anahtar aracı calıştırmaz.

Anahtarı sustalı anahtarın metaline kopyalıyor.
+ imo dediğin olay üzerinde ebtegre bulan pilastik bi etiketten ibaret. Onu da yaptırmak istemezsen kendi anahtarının içinden sustalının içine yapıştırırsın olur biter.

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wala bugun aklimda gecmediyse zenci olayim.peki bu anahtari nerden bulacagiz asil konu o.eger bulabilirsek ben resimli anlatimina bakarak yapmayi dusunuyorum.cengiz kardesim paslasarak yapariz istersen.
adresim technicalmanager_@hotmail.com

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kendim yapacaktım bi ara 5Ytl ye oyuncak olarak satılıyor. Plastik kasası aynı. içini söküp benim anahtarla alarm mekanizmasını da tuşlarına baglayacaktım ama sonra vazgeçtim. Bulursanız benimde haberim olsun.

Şu kazalı araçları paröalayan Çıkmacılara ugrarsam soracağım ellerinde vardır belki. Özellikle VW anahtar bakıyorum.

image015st7wz1.jpg

hocam çetinkayanın arkasında bi yerde yapıyorlarmış 80 ytl ye