>>> ASTRA G Orta Konsol, Torpido. Teyp. Ve benzeri SÖKMEK (RESIMLI ANLATIM )

simbore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 g kasa editionun arka sağ sis yanmıyor söküm işini anlatabilirmisiniz

rmz50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan bey arka lambayı sökmesi çok kolay,öncelikle dışındaki siyah kapağı çıkarın,sonra karşınıza üçgen şeklinde beyaz renkli iki adet büyük plastik vidalar çıkar,o vidaları elinizle sökün,kabloların bağlantı fişini de çıkarın lamba elinizde...
bende sizin gibi arka sağ sis lambası yanmıyor diye söktüm ama birde baktım arka sağda sis lambası için ampül takacak yer açılmamış yani hiç yok ama tesisatı felan hazır,bende oraya elektrikçide bir delik açtırdım ve ampül taltırdım tamam oldu.

Favorite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi benim sorun çok farklı bende astra g'nin teyibini sökmek istiyorum fakat teyibin tırnakları ya zarar görmüş yada kırılmış bunun bir çözümü varmı aceba nasıl sökerim bu teyibi yardımını bekliyorum. Siz bu konuda yorumlardanda anlaşıldığı üzere en iyi anlayan kişisiniz senin bilginle hareket edeceğim en son çare ise operasyon şeklinde teyibi imha etmek olacak. Umarım bir yolu olur.

helldog121

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle anlatımlar cok guzel eline saglık birde eger mumkunse Airbag kapagını takmak ıcın bır yol gostersen ben kurcaladım tırnaklar war hadı onlar sorun degıl ama 2 tane uste 1 tane altta percinler war onları nasıl sokecegım dıreksıyonumu sokmeyelıyım aırbagı cıkarsam patlatrmıyım yada zorlarsam aırbag patlarmı sacma sapan bısı yuzunden araba haşat olsun ıstemıorum lutfen resımlı anlatırsan mınettar kalırım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Süper bir anlatım olmuş emeklerinize sağlık.

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey konu dagılmasın diye konu acmadım benim de cd cencır böylemi yazılıyo bilmem calışmıyor sökmem lazım nasıl sököcem acaba cdx 2.0 2000 vectra

ekrem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kontak termiği nerdedir? Nasıl sökülür? Şimdiden teşekkür ederim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu konuyu daha önce incelemiş idim. Bu konuya dayanarak aracın ön kısmını sökeceğim ama sol direksiyon tarafına gider bir kısım var. Sanki birbirine ekli gibi :) cesaret edemedim. Birde bu ön kısımda olan düğmeleri çıkarmaya gerek olmadan çıkıyor mu? bu kısım?

konsolsk.jpg

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bu konuyu daha önce incelemiş idim. Bu konuya dayanarak aracın ön kısmını sökeceğim ama sol direksiyon tarafına gider bir kısım var. Sanki birbirine ekli gibi :) cesaret edemedim. Birde bu ön kısımda olan düğmeleri çıkarmaya gerek olmadan çıkıyor mu? bu kısım?

Ekli bir yer yok. Dügmeleri kendine dogru çekersen gelir zaten.