astra g klima sorunu lütfen acil yardım ustalar

gunduzengin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var. kompresör, basınç sensörü, klima peteği değişti fakat klimanın düğmesine basıyorum devreye girdikten sonra 1 2 dakika içinde kompresör duruyor . sonra tekrar devreye giriyor.

gunduzengin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar boşuna masraf etmeyin. Torpidoyu sökünce klima evopratörü denen kısımda sensör var. Bu sensör devreden çıkmasını sağlıyor. Klima radyatöründen kmopresörüne hepsinin değişimi denendi. Sonuç aynı. Taki o sensörü iptal edene kadar... Şu an da devreden çıkma yok. Fakat soğukluk sürekli olduğu için ara sıra ben tuşa basıp dinlendiriyorum... Sorun bu . Denemesi de zor değil. Elektirikçiler yapar...

kardeş buralarda klimadan anlayan elektrikçi yok. sensörün nerede olduğunu fofğrafla gösterebilir misin ? Torpido sokmek kolay. gerisini yapabilirim.

harun43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar boşuna masraf etmeyin. Torpidoyu sökünce klima evopratörü denen kısımda sensör var. Bu sensör devreden çıkmasını sağlıyor. Klima radyatöründen kmopresörüne hepsinin değişimi denendi. Sonuç aynı. Taki o sensörü iptal edene kadar... Şu an da devreden çıkma yok. Fakat soğukluk sürekli olduğu için ara sıra ben tuşa basıp dinlendiriyorum... Sorun bu . Denemesi de zor değil. Elektirikçiler yapar...

Aynı sorun bende 4 yıldır devam ediyor ve de tonla masraf etmeme rağmen bir türlü sıkıntıyı çözemedim hatta forumda konu bile açtım ama nafile. Dediklerinizin hepsini değiştirdim olmadı hala devreye girip çıkıyor bazen hiç girmiyor bazen girince hiç çıkmıyor. Torpidoyu sökünce direk karşımıza çıkıyormu bu sensör tam olarak yeri nerdedir lütfen yardımcı olun çünkü sırf klima yüzünden arabadan soğudum resmen