Astra G Junyan far camı ve mercek değişimi

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok tavsiye etmem.Siprey basıncı yeterli olmaz kabarcık yapabilir.Risk olur.Yada önce başka bir far camında denedikten sonra yapmalısınız.Fakat en uzun vadede şeffaf film daha iyi olur diye düşünüyorum.

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G depo opc far alcam acaba hella camı depo opc nin camıyla değiştirebilirmiyim ? bu depo camındaki yazılar benim canımı sıkıyor kesme delme biçme olmadan Hella camı depo opc ye geçirebilirmiyim yardımcı olursanız svinirim :sulanma::sulanma::sulanma::sulanma::sulanma:

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oktay bey bir sorum olacaktı ama . narva marka h3 4500 k xenon white sis varı aldım.

bu model hakkında bilgniz varmı yada marka hakkında .aydınlatması falan nasıl sizce.
aldıgım firmadaki yetkili kisiye sordum 8000 k başka marka vardı fiyatı ucuzdu
ama bu markayı onerdi ondan daha iyi aydınlatır dedi sizce düsünceniz ne olur? tesekkurler

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Astra G depo opc far alcam acaba hella camı depo opc nin camıyla değiştirebilirmiyim ? bu depo camındaki yazılar benim canımı sıkıyor kesme delme biçme olmadan Hella camı depo opc ye geçirebilirmiyim yardımcı olursanız svinirim :sulanma::sulanma::sulanma::sulanma::sulanma:

İlk olarak benim Junyan farın camını söküp aracımın orijinal Hella farının camı ile değiştirmiştim. Bunun da üzerinde çizikler vardı ama Junyanınki kadar kötü değildi. En son olarak da geçen sıfır Depo marka far aldım. Onun camıyla bir daha değiştirdim. Şu an sıfır camlar takılı ve Valeo mercekli Junyan farlarım var. Aydınlatmada hiçbir problem yok.

Junyan - Hella - Depo bu üç far markasının camlarını birbirlerine taktım hiçbir problem olmadan tam oturdu hepsi. İyi bir silikon sıkıp gayet iyi sonuç alabilirsiniz.

Evet Depo marka farın camında yazılar çok ortalıkta. Ama benim farlar siyah olduğuna belki, yakından bakılmadıkça yazılar belli olmuyor.

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk olarak benim Junyan farın camını söküp aracımın orijinal Hella farının camı ile değiştirmiştim. Bunun da üzerinde çizikler vardı ama Junyanınki kadar kötü değildi. En son olarak da geçen sıfır Depo marka far aldım. Onun camıyla bir daha değiştirdim. Şu an sıfır camlar takılı ve Valeo mercekli Junyan farlarım var. Aydınlatmada hiçbir problem yok.

Junyan - Hella - Depo bu üç far markasının camlarını birbirlerine taktım hiçbir problem olmadan tam oturdu hepsi. İyi bir silikon sıkıp gayet iyi sonuç alabilirsiniz.

Evet Depo marka farın camında yazılar çok ortalıkta. Ama benim farlar siyah olduğuna belki, yakından bakılmadıkça yazılar belli olmuyor.
Vallaha abi ne diyeceğimi bilemiyorum Çok Sağol :) Depo opc farın camı canımı sıkıyodu yazılar yüzünden benım 0 hella camı oturttukmu tamamdır .. Geriye tek sorun D2S ampül tutucu :maden: ha birde photon 6000k ampül alcam nasıl tatmin edermi ?

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Doğrusu orijinal Xenon ampul yuvası olan far kullanmadım. Benimkiler H11 Valeo. Ama D2S daha iyi ışık verir diye biliyorum. Benim kit Monza marka 6000K. Gayet iyi ışık veriyor. Ama photon nasıl bir markadır, ne desem yalan olur.

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğrusu orijinal Xenon ampul yuvası olan far kullanmadım. Benimkiler H11 Valeo. Ama D2S daha iyi ışık verir diye biliyorum. Benim kit Monza marka 6000K. Gayet iyi ışık veriyor. Ama photon nasıl bir markadır, ne desem yalan olur.

Zahmet olmassa nerden aldığınıızı bildiirirmisiniz varsa link daha iyi olur :sulanma:

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Aşağıdaki malzemeleri linkini verdiğim firmalardan alıp taktım:

http://www.novelcar.com/asp/product/261/Valeo-Xenon-H11-Mercek

1022-1.jpg

http://www.opelgm.com/Opel-Astra-G-On-Sol-Far-Depo,PR-167.html

pr_01_167_max.jpg

http://www.eliftuning.com/Opel-Astra-G-1998-2004-Arasi-Siyah-Zemin-Angel-Far_56641.html#0

watermark.php

http://www.eliftuning.com/MONZA-H11-6000-K-XENON-KiT_57754.html#0

watermark.php

cdsc0012.jpg

dsc0017ola.jpg