Astra G için Bu Kol Dayama ?

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkent oto sanayi sitesine bugün gittim ve Eko oto aksesuar diye bir yeri görüp girdim. Kol dayama aldım bi tane. Şu üzeri krom-nikelajlı gibi görünenden. Onun geniş olanı takılabiliyor ama kapağı açılınca koltuga çarpıyordu. Biraz daha darı vardı ondan aldım. Mevcut sacı ile biraz önde duruyor. El freni rahat kullanılamıyor. Bağlantı sacını arkadan biraz kesip oyle montajlayacağım.

45 liraya da oscar marka alarm taktırdım kumandası vs. 20 lira da aldıklarımın taktırma işçiliği idi.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler neo.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar alıp monte ettiğim kol dayamanın resimlerini paylaşayım dedim. Cep telefonuyla çektiğim için resimler biraz kötü ama idare edin. Dijital makina ile bugün daha güzelini de çekerim. Arabanın içi biraz pis kusura bakmayın :D fırsat olmadı temizliğe :D

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak ben tam seçemedim ama eminim güzel olmuştur....Sanırım elfreni ve vites topuzu il uyumlu olmuş...Benim gözler biraz arızalı, seçemiyorum...Kaliteli ve büyük resimlerini bekliyorum...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha net resimler çektim, bir de arabayı komple :D Tıklayınca büyüklerine bakabilirsin resimlerin.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş mu ??? Orjinale benzer olanının derisi dandikti o yüzden bunu aldım. Krom görünümlü işte konsolla falan uyumlu olsun diye, çok da süper birşey değil ama aldım işte.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş....Orjinaline o parayı verecek kadar zengin değilim ben...Sonuçta kol dayama..Bu fiyata da bu kadar daha ne olacak...? 150-200 YTL nere, 40 YTL nere?...Bence gayet iyi olmuş...Uyumlu da olmuş...Hayırlı olsun....