Astra G HB CD lastik markası önerileri

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 1 lastik iptal oldu ve yenilemeyi düşünüyorum lastikleri marka önerileriniz ne olur. yakın zamanda alanlar varsa fiyatlarınıda yazabilirmisiniz. 195/60/15

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lassa impetus sport kullanıyorum tanesi 110 ytl ye aldım.15000 km oldu hiç bir sorun yok memnunum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım paran varsa bristone veya michelin al bunun dışında continantel lassa gibi senekleri değerlendır.bizim araçta aldıgımızda michelin vardı gayet memnunuz.bundan öncekı arabamızdada bristone vardı 3 yıl kullandık hiç bir sorun yaşatmadı.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bridgestone turanza er300 diyeceğim ama bizim araçların amortisörleri zaten sert bide sert lastik alınca garip oluyo ama kötü değil düşünebilirsin

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bridgestone turanza er300 diyeceğim ama bizim araçların amortisörleri zaten sert bide sert lastik alınca garip oluyo ama kötü değil düşünebilirsin
mıchellın sasma paran azsada kumho al oada yumasak lastık guzeldır keseye gore performansı uzmes guzel:good:

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradığım özellikler az sesten ziyade ( zaten opel astramda içeriye ses alma sorunum neredeyse yok zaten yüksek seste müzik dinlediğim için) sesten ziyade dayanıklılık ve güvenlik parasına göz yumacaz artık almışken dayanıklı ve güvenli bişey alacaz... michelinlere daha az Km yaptığı çabuk aşındığı ama güvenli olduğu söyleniyor doğrumudur... birde yeni michelin energy var bu modeli bilen varmı

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman bridgestone uzun ömür+güven+iyi yol tutuş

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecen ay bridgestone turanza aldm tanesi 135 ytl ye michelin energy saverler var onlarda 150 ytl civarı

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 1 lastik iptal oldu ve yenilemeyi düşünüyorum lastikleri marka önerileriniz ne olur. yakın zamanda alanlar varsa fiyatlarınıda yazabilirmisiniz. 195/60/15

arkadaşım, bende 4-5 ay oluyor, benim ölçülerde seningibi orijianal lastik ölçülerim,bu ölçüyü bozmadım.

NOKİAN (H) serisi aldım, tanesi 160 YTL, michelin Enrgy A3 ünde fiyatı aynıydı, ama ben isime para vermek istemedim.
Dünyanın ensessiz lastiği seçilen NOKİAN serisini seçtim , menmunum.
Link aşağıdadır bilgin olsun, kal sağlıcakla....:alkis:

http://www.saglamotomotiv.com/index.php?option=com_ezstore&Itemid=32&func=detail&id=266

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim için dayanıklı olması daha ön plana çıkıyor. iki gün sonra lastiğe bakınca moralim bozulması o kadar para verip