Astra G Gösterge Işıklandırma (çift renkli)

sezo33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinize sağlık arkadaşlar ilk yapılan projelerin üzerine isteyen yeni eklemeler yapabilir ama ilk yapan arkadaşlar hep ilham kaynağıdır teşekkürler

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrik ederim elinize sağlık.ışık dağılımında çok hafif bir sorun var gibi hararet ibresi fazla parlıyo gibi hız ve benzin ibrelerine göre ama video dan kaynaklı olabilir.bu gibi panel aydınlatmalarında aslında kural led sayısını artırıp ışık şiddetini düşürmek led sayısının az olmasından kaynaklı olabilir.

evet doğru orda bi ışık fazlalığı var ancak onu bilinçli olarak yaptım. çünkü biliyorsunuz astralarda araç ısındıktan sonra hararet genelde 90larda kalıyor. bu nedenle sağ dibe yerleştirdim ışığı ki parlaklık oluşsa bile gözü fazla almasın diye

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan gayet güzel bir çalışma yapmışsınn ama şu dikkatimi çekti km göstergesi sanki sönük kalmış orda bişey gözükmüyorr
km göstergesi dediğin alttaki kare dijital km sayacımı onu kastediyorsan
onunla ilgili bi sıkıntı yok. çünkü onun ışığını değiştirmedim.
ama tam oturtmadığım için yazılarda görünmedi. sonra düzelttim. bi sıkıntı yok yani.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş,,, dediğim bigi ben tako hariç hepsini mavi yaptım, ama foto yükleyemiyorum(beceremedim bi türlü)... tako için www.bluertacho4u.de sitesindeki plazma tako ile ilgileniyorum, akrabalar var almanyada, ama mayıs gibi gelirler türkiye ye, niyetim biraz daha bekleyip plazma takmak,, ama arkadaşımızın yaptığı hem maliyet olarakl düşük, daha da önemlisi kendi yaptığı iş olması, kutluyorum kendisini,,,

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu ne guzellık boyle :D süper olmuş...boraları gorunce hayran hayran bakardım...cok yakısıo bu renkler göstergeye...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş,,, dediğim bigi ben tako hariç hepsini mavi yaptım, ama foto yükleyemiyorum(beceremedim bi türlü)... Tako için www.bluertacho4u.de sitesindeki plazma tako ile ilgileniyorum, akrabalar var almanyada, ama mayıs gibi gelirler türkiye ye, niyetim biraz daha bekleyip plazma takmak,, ama arkadaşımızın yaptığı hem maliyet olarakl düşük, daha da önemlisi kendi yaptığı iş olması, kutluyorum kendisini,,,

tşk ederim. Daha güzelleri sizin olsun

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
emegıne saglık ıyı olmus gule gule kullan yanlız bu mavı acık mavı gıbı duruyor kameradanmı kaynaklanıyor anlamadım teşke mor şerıt alıp doşeseydın ıcıne

1 resım benım flaşla cekıldı 2 cısı flaş kapalı halınde cekıldı koyu yanıyor mor wv hesabı

Son düzenleme:

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sen yapınca dayanamadım söktüm yine, ancak siyah filigranın altı orjinal sarı boyalı mavi ledi yakınca yeşil oluyo,,, bıraktım bu işi. ya tekrar sarıya dönderecem yada paraya kıyıp plazma tako getirtecem, bide sökünce krom halka benzeri bi uygulama yaptım, alüminyum kalemle halkaların iç kısımlarını boyadım, ama o da güzel olmadı, silemed,im de öylece taktım,,, filigran beyaz olsaydı mükemmel olacaktı,,,