Astra G Gösterge Işıklandırma (çift renkli)

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabırsızlıla bekliyorum,,, ben bi çoğunu yaptım bu pğrojelerin, bi tako kaldı, onuda yarıyıl tatilinde yapğarım diye düşündüm ama memlekete gidince kaldı, bende sizin gibi çok tedirginim tako konusunda, bide şöyle bişey var, banim araç 2005 astra g klasik, buradan bi oto elektrikçi bunun arkası beyaz sarı ışık olduğpu için sarı falan dedi, mavi ampğül takarsan olur falan dedi,,, bilgi ekranı, klima paneli, direksiyon müzik kumandaları, 4lü cam açma ve tek tek kapğı butonlarını falan hepğ mavi yapğtım zaten,,

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merakla bekliyorum resimleri ibrelerin ışıklandırması nasıl olacak diye şu ibreleri çıkarabileceğimi bilsem şimdi gidip sökecem

Son düzenleme:

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bitmiş halinin videosunu ilk mesaja ekledim.

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam güzel olmuş eline sağlık.
Birşey dikkatimi çekti KM sayaç bilgi ekranı boş gibi geldi videodan gördüğüm kadarıyla. KM bilgileri görünüyor mu?
Tekrar tebrik ederim.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
videoyu izledim. sanki ışık dağılımı eşit değil. mesela hız göstergesinin 30, 100 rakamı, 180 ve 200 rakamı daha çok aydınlamış gibi. yoksa videodan mı öyle görünüyo.
yinede tebrik ederim. güzel çalışma

ari1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş eline sağlık, senden görünce bende söktüm göstergeyi ve başladım işe, bişey sorcam, led ler hazır +, - uçlar hangisi ? söyleyebilir misin, araça takınca hemen calışsın istiyorummm:)

bu arada havalandırma dügmeleri için ben, aractan çıkan normal ampulleri söküp ampul yerine led (470 ohm dirençle ) taktım, aynen orjinal gibi oldu, sadece yerine takarken polarizeyi tutturmak gerek, çevirip takınca süper oluyo. tavsiye ederim.

son007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan kardeş eline sağlık güzel olmuş. Şerit led kullansaydın daha rahat olurdu diye düşünüyorum. Zamanında şu şekilde yapmıştım. Kadrandaki siyah renkli rakamların olduğu filmi çıkarıp örümceğe taktım. Örümceğin altından rakamları işaretleyip örümceği en alttaki beyaz plastiğe yerleştirdim. Sonra ledleri örümcekteki işaretli yerlere gelecek şekilde tek tek yerleştirmiştim. Yani rakam sayısı x led. Yeni yapacak arkadaşlar fikir olması açısından anlattım kusura bakma amaç konuyu dağıtmak değil. Müsait olunca bir fotoyu çeker eklerim. Selamlar