astra g egzoz sesi...

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak bütçe doğrultusunda sağlam sesi nasıl alabiliriz astra g den bu arada aracım 98 model..

ustamın dediğine göre hiç o işe girme ''opel astra g den egzoz sesi alamazsın sat gsi al tak borlayı keyfine bak :D'' bu çok moral bozucu ve mantıklı bi açıklama olmustu ama yapabileceğimiz ufak çaplı bişeyler var mı?

deneyen yapan varsa yardımcı olabilir mi?

su an üzerinde sanayi malı tiger son susturucu var.. tok ama az ses verio bu tok sesı koruyarak sesi artırmayı istiyorum..

ayrıca tam ön kapı ile arka kapı arasının altında kalan kısımda susturucu var o da çürümüş eğer oraya bir mudehale yaparsak ses nasıl değişir(düz boru ;))(egzozcu ses bozulur girme o işe dedi yenisine 140 lira dedi)..

eee şimdi ben napıyım:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açik hava filtresi yazları sorun oluyomus o yüzden pek cazip gelmedi forumda arastırfıgım kadarıyla..
ama kutu içi k&n veya green düşünüyorum acaba seste farkedilir bi değişim olur mu kutu içi hava filtresinde..
birde merak ettiğim şey astra g ye 98 model hangi egzoz markası modeli iyi ses verir..

ilgilendiğin için saol..

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keskin_ali kullanıcısından remus orta susturucu alındı ;)...
bakalım seste nasıl bi değişim olacak..

freeacr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç bi opel marka arabadan orta susturucuyu sökmeden tam ses alınmıo.adamlar öle bi orta susturucu yapmıski cıt yok :D çok bekledim takdırdıkdan sonra ses almak için şimdi idare eder :)