► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor kodu ruhsatında yazar X yada Z ile baslamasi lazim

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sezgin1482

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ruhsatın heryerine baktım yazmıyor.bu arada sinyal kolunun orda ucu yapışkanlı boşta soket vardı.resminide çektim ve internete koyulmuş soketlerle aynı bu beni çok umutlandırdı sadece sinyal kolu ve opcom yeterli olurmu ?eke koydum resmi.uygun kolu nerden bulabilirim

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    89.5 KB · Görüntüleme: 103

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O genelde cogunda var. Ancak motor kodu olmamasi imkansiz. Motor kodu diye yazar araciniz 1.6 ise X16 yada Z16 diye baslar. 1.4 ise X14 yada Z14 diye baslar.
GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ugr52ats

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 2001 edition cengiz abi bu cc soketinden benim arabada var ankaradamisiniz bana yardimci olabilir misiniz acaba montaj olsun vs

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:27 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:26 ----------

Abi yanlis hatirlamiyosam antipatinaj soketide var TC mi diyorsunuz ona yardimci olursan sevinirim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:28 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:27 ----------

Koltuk isitma soketi vs hepsi var hazir gibi duruyor hepsi sadece montaj olacak galiba

onurcom60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu durumda motor numarasını eksik yazmışlar. Mutlaka harfle başlar.
2000 model cd otomatik model arkadaşta var ama onun motor nosu X ile başlıyor ve gaz pedalı elektronik değil. Gaz teli var mı yok mu buna bakabilirsin.
QUOTE=sezgin1482;1845494]Yok ruhsatta motor no var ondada sadece sayılar var[/QUOTE]

sezgin1482

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor kodumu motorun üstünden öğrendim 16XE yazıyor.yanlız aracım otomatik ve tesisat var.otomatik olduğu için gaz pedalı bi ihtimal telli değilde elektronik olma ihtimali varmıdır ?

sezgin1482

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkürler öncelikle.sanayiye gitmeden ben kendim bakabilirmiyim peki telli mi elektronikmi diye ve aracın neresinden bakabilirim...