► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Debriyaj müşürü var mı aracinizda öncelikle bunu kontrol edin. Debriyaj pedalınin üzerinde yoksa tis 2000den şemaları inceleyip tesisatı çekmeniz gerekir. Debriyaj müşürü olmadan cc sistemi çalışmaz.

ekrem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisatı kendim çektim. müşürü de kendim taktım. hatta yerinden çıkardım sağlamlığından şüphe edip kontrol ettim. Sorun yoktu.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
tesisatı kendim çektim. müşürü de kendim taktım. hatta yerinden çıkardım sağlamlığından şüphe edip kontrol ettim. Sorun yoktu.

opcom menüsünü tuşa basarken çekmediysen. o sürekli iptal tuşu basık gözüküyor. Kol baglantıların yanlış olabilir. Debryajı görmemen normal.

ekrem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opcom menüsünü tuşa basarken çekmediysen. o sürekli iptal tuşu basık gözüküyor. Kol baglantıların yanlış olabilir. Debryajı görmemen normal.

Cruise Control Tip Switch menüsünü diyorsan sürekli "inactive".Kontrol kolundan tuşlara basınca menüde I,R veya O görülüyor. Elimi tuştan çekince yine inactive oluyor.

Sorun debriyaj baglantımda sanırım.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Cruise Control Tip Switch menüsünü diyorsan sürekli "inactive".Kontrol kolundan tuşlara basınca menüde I,R veya O görülüyor. Elimi tuştan çekince yine inactive oluyor.

Sorun debriyaj baglantımda sanırım.

Öyleyse kolda ve programda sıkıntı yok. Debryaj yada fren müşürü olabilir. Ama tesisatı sen çektiysen debryaj ucu ecu ya temas etmiyor olabilir.

mavibere34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL COMBO C 2006 Z13DT motor tesisat hazırmıdır? sinyal kolunun orada 4 pinli soket varmıdır?

opelefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstadlar benim aracım 1.6 comfort otomatik vites z16xe motor türüne sahip benim ihtiyacım olan hız sabitleyicili kolu nerden bulabilirim opel gm de var fakat 165 lira diyo daha uyguna bulabilirmiyim yoksa bu fiyat normalmi bana bir yol gösterin...

Son düzenleme:

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
üstadlar benim aracım 1.6 comfort otomatik vites z16xe motor türüne sahip benim ihtiyacım olan hız sabitleyicili kolu nerden bulabilirim opel gm de var fakat 165 lira diyo daha uyguna bulabilirmiyim yoksa bu fiyat normalmi bana bir yol gösterin...

dolar kuru yüksek olduğundan bence fiyat iyi. geçen sene aynı siteden 140 liraya almıştım.