► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

zaferyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani bu boş pinlerin arkasına bu tesisat ulaşmıyormu yada takılı sadece pinmi eklemek lazım

zaferyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım astra g z16xe araç iç tesisatı var (debriyaj müşür soketi cc kol soketi) ama x120 de o pinler boş yani bu soketlerin devam eden uçları boştamı anlayamadım. bu soketlerin ucu nerede sonlanıyor yada x120 ye ulaşıyor sadece pinmi eksik

zaferyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım astra g z16xe araç iç tesisatı var (debriyaj müşür soketi cc kol soketi) ama x120 de o pinler boş yani bu soketlerin devam eden uçları boştamı anlayamadım

zaferyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca ecu den hep bahsedilmiş ama hiç x120den nasıl hat çekildiği resimli anlatılmamış

zaferyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
x120 soketi

aracım astra g z16xe araç iç tesisatı var (debriyaj müşür soketi cc kol soketi) ama x120 de o pinler boş yani bu soketlerin devam eden uçları boştamı anlayamadım yada x 120 ye ulaşıyor sadece pnmi takılacak. ecu bağlantısı genelde resimli olarakta anlatılmış ama x120 ile ilgili boş pinler dışında görsel yok yardımınızı bekliyorum

ferhatugba12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Ben bugun bir ustaya uğradım, dedim işte aracım opel corsa 2004 essentia sol kolda 4 tane kablo var ddebrijay müşürü var geriye cc kol alıp tech2 de tanıtmakmış dedim, adam güldü o kadar kolay mı onun için motor içinde bir parça lazım dedi. Sen hızı artırdıkça gaz kolunu çeken dedi. Bu işlerden pek anlamam adam ne demek istedi acaba.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ustadan uzak durmanız yeterli hiçbişey bilmiyor.gitsin amortisör z rotu falan değiştirsin anca ondan anlarlar o işleride lift sayesinde yapıyolar ya neyse.
aracınızın tesisatı %90 mevcut kol takıp aktif ettikten sonra çalışacaktır merak etmeyin

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım astra g z16xe araç iç tesisatı var (debriyaj müşür soketi cc kol soketi) ama x120 de o pinler boş yani bu soketlerin devam eden uçları boştamı anlayamadım yada x 120 ye ulaşıyor sadece pnmi takılacak. ecu bağlantısı genelde resimli olarakta anlatılmış ama x120 ile ilgili boş pinler dışında görsel yok yardımınızı bekliyorum

zafer bey sorduklarınızı resimli olarak anlatırsanız daha hızlı cevap alabilirsiniz.resim yüklemeye çalışın

zaferyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tolga bey demek istediğim aracımda cc kol soketi var taktım debriyaj müşürünüde taktım ama neden x120 soketinde mokia nın gösterdiği pinler boş. yani içteki bu soketler nerde sonlanıyor neden x120 ye ulaşmıyor

zaferyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim koymadım çünki sitede daha önce mokia nın koyduğu x120 soketindeki aynı pinler boş