► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruise control

Arkadaşlar Ankara'da aracıma cruise control taktırmak için iyi bir yer aradım hatta bir kaç forum üyesindende yardım istemiştim hatırlarsanız.Sonunda bugün itibariyle benim ve arakadaşımın aracına başarıyla uygulandı.Ankara'da bu işi gerçekten çok iyi yapan Platin Oto sahibi Salih Ustaya çok teşekkür ederim.Ankara'da ya da çevre illerden yaptırmak isteyen arakadaşlar Platin Oto'da gönül rahatlığıyla yaptırabilir.2002 ve 2003 astra g 1.6 comfort araçlarımaza takıldı.Gaza basmamak da güzel bir duygu...
merhaba abicim ne kadara mal oldu size acaba cruise control?

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model astra g otomatik aracıma cruise control yaptırmak istiyorum neler yapmam gerek yada cc beyni falan almam gerekiyormu.?

kxlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sayenizde astra g hedef araçlar listeme girdi, hız sabitleyicisi mutlaka olsun istiyordum, sayenizde onun da olduğunu öğrendim. tşk.

maverick_ozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda bi kac yere gittim işte sonuçlar;
opel odak toplam ne kadardı onu hatırlamıyorum ama tesisat varsa 90 yoksa 180 lira işçilik dedi telefonda buyrun getirin bakalım tesisatınız varmı dediler gittim bakarız ama bakmak 50 lira dedi bende kızdım gittim...
opel ataköy yedek parçacı adam inanılmaz ilgilendi bana parçayı getirtti ustalara sordu vs 200 liraya yapılır toplamda dendi bugün gittim usta dedi tesisat yok bu araçta biz öbür türlüsünü saglıklı bulmuyoruz takmıyoruz dediler 5 günlük bekleme boşa gitti.Ama firma iyi ilgilendi allah var.
opel ram maslaktaki;260 lira tesisat varsa gittim oda yok dedi tabi ozaman 400 lira dedi.ayrıca kola 180 lira dedi pek inandırıcı gelmedi ama takdir sizin.
şuan yine cruise kontrolum yok istiyorum ama yok.
aracım 2003 z14 motor.

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
istanbulda bi kac yere gittim işte sonuçlar;
opel odak toplam ne kadardı onu hatırlamıyorum ama tesisat varsa 90 yoksa 180 lira işçilik dedi telefonda buyrun getirin bakalım tesisatınız varmı dediler gittim bakarız ama bakmak 50 lira dedi bende kızdım gittim...
opel ataköy yedek parçacı adam inanılmaz ilgilendi bana parçayı getirtti ustalara sordu vs 200 liraya yapılır toplamda dendi bugün gittim usta dedi tesisat yok bu araçta biz öbür türlüsünü saglıklı bulmuyoruz takmıyoruz dediler 5 günlük bekleme boşa gitti.Ama firma iyi ilgilendi allah var.
opel ram maslaktaki;260 lira tesisat varsa gittim oda yok dedi tabi ozaman 400 lira dedi.ayrıca kola 180 lira dedi pek inandırıcı gelmedi ama takdir sizin.
şuan yine cruise kontrolum yok istiyorum ama yok.
aracım 2003 z14 motor.
bymustang nıcklı arkadaşa ulaş onun tanıdıgı servıs var sana yardımcı olur
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=39571

maverick_ozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar bugün burak53 ün tavsiyesiyle(cok ilgilendi sagolsun) bay mustangin vakti zamanında forumda bahsetigi yeri aradım sordum ordaki selden sonra kapatmıs.bende bastım gittim opel odak a 400 küsür lira fiyat cekti yüzde 30 indirimle 300 liraya geldi şimdi arabayı bıraktım bügün saat 5 gibi teslim alıcam sonuçları yazarım.

maverick_ozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi bunlarda beni bir saat sonra aradılar '' aaa bunda hiç tesisat yokmuş bunu yaparsak 500 lira'' dediler ki ben o noktada gözüm dönmüş biraz olaylı ayrılmış olabilirim.ama sonuç olarak olmadı yine.benim anlamadıgım bunların ''tesisat yok'' lafından ne anladıkları,söylememiş olsam anlıycam ama direk söyledim arabada cruise control adına hiç tesisat yok diye...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende yarım tesısat vardı kol harıc 200 kusure mal oldu yetklılı servıste 3 gun ugrastılar sagolsun yaptılar ne 500 yaptırma daha ıyı sen yıne mustafayla konuş olmassa bursada yaptırırız;)

maverick_ozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yarım tesısat vardı kol harıc 200 kusure mal oldu yetklılı servıste 3 gun ugrastılar sagolsun yaptılar ne 500 yaptırma daha ıyı sen yıne mustafayla konuş olmassa bursada yaptırırız;)
zaten bu hafta iznim vardı dahada yaza kadar arabayı bakıma bile göütremem :S kısmet degilmiş napalım.