► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bu gün opel Odak'a sordum . hız kontrollü sinyal kolu ve debriyaj şalteri indirimli 140 tl. ve işçilik 75 tl ye takarız dediler acaba fiyat uygun mu.

Sadece kol ve müşürü takıp program atmayı düşünyolar 75-TL işçilik fazla bence. +tesisat yoksa olmaz diyip brakırlar.
Tesisatın hazırsa zaten kolu vs müşürü kendin tak, daha uygun fiyata bulunabilir. sadece git program attır 20-30TL ye

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Özel servise sordum. Daha önce hiç takmadığını söyledi. Başka da biyer bilmiyordum. Opel Odak'a gittim. Baktılar tesisat var dediler.Kol ve müşür 132 tl. 75 de işçilik ve proglamlama 207' ye mal oldu.Ne yapalım yeteneğin varsa konuşturur yoksa ödersin.Bu forum hiç yoktan beni masrafa soktu.:D
Ama aracıma bir özellik kattı.Teşekkürler icad edici fikir sahiplerine.

ozen616216

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben bole profosyonel olarak yapılanı gormemıstım daha once .. harıka olmus yaaa elınıze emegınıze saglık..

şevkett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar problem opcom program versiyonundan kaynaklanıyormuş. başka versiyon ile denedim artık benimde cruise control üm var...:D:D:D
ayrıca yardımlarını esirgemeyen Cengiz SERT ve Süleyman ARI arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum...

ozanca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak 5 tane kabloya gerek yok.
O geliyor dedikleri iç tesisat. Modele göre bi genelleme yok
aynı yıl çıkmış 2 araçta bile farklı çıkabiliyor.
2Mt 4 tel kablo ile ile 1 saate hallolur. Ortada problem yokki
yarımmı braktılar..?
istersen servisle ugraşma tanıdık bi elektrikçi varsa yarım saate çeker tesisatı
abi bende 2000 model astra cd var bunlarada cruise control oluyormu?