► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok cengiz ağabey, onu elemandan alırız artık. Kobe marka op-20 kodlu yan sanyi bir ürün. Aldık bakalım, tüm tesisatı halletsinler, parçayı beğenmezsem orijinalini alırım zaten, şu an derdim denemek. bu arada pioneer ünite için allah ssenden razı olsun, millet deli oluyor var ya :)

afy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi mrb. bu projeden etkilendim ve ben de yapmaya karar verdim.
aracı kontrol ettim tesisat var zaten z motor. ancak debriyaj müşürünün yerini tespit edemedim. bide sinyal kolunu internetten bulamadım. bu iki parçayı nereden bulabiliriz? debriyaj müşürünün olma ihtimali varmı aracım 2004 1.6 enjoy resimde de var. teşekkür ederim.

secretcode2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey merhaba benım aracım 2001 model 1.6 16 valf astra nb comfort
gaz pedalım otomatık . kahverengi yuvarlak seyden var kaputu actıgımda. x 120 soket yok. aracımda abs var.beyındekı alttakı soketten mı cekecem kabloları. bıde hangı pınler bana yardımcı olurmusunuz. tesekkur ederım.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
ECU dan direk çekeceksin konuya baştan sona bakarsan soket resimlerine kadar hangi uçtan ne alacağın var. vectra b ile altyapı aynı o yüzden vectra b için eklenen resimlerden de faydalanabilirsin.

secretcode2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem bey ben astra comfort 1.6 16 valf arabam var. ecudan kola 3 kabla cekcez. deprıyas musurunu nasıl takcaz. +12 bos demıssınız ya oraya elektrık baglantısı yapcakmıyız.ve elektrık baglantısı yapcazmı

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Z motor olmasına rağmen nereye gittiysem bu arabaya takılmaz dediler. Antalya'da bunu takacak yok mu yahu! :mad: