► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

Muratxxxx24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli akşamlar lar astra g de benim debriyaj musurunun orada soketi var fakat sinyal kolunun orda soket yok nasil bir yol izlemem gerek bilgi verirmisiniz..

kxlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,

2001 otomatik elegance da direksiyon altında tesisat var ise sadece kol+yazılım ile cc aktif oluyor mu?

bm5742

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nerede taktirdiniz

Merhaba benimde 2002 comfort serisi opel astram var hız sabitletici taktırmak için aramadığım yer kalmamıştı özel bir servis buldum ve takdırdım çok güzel bir şey z16 motorlara oluyor benim taktırdığım servis her şeyini yapıyor tesisatına kadar sadece ışığını taktırmadım onada gerek yok 30 kmde hız sabitleyici açıyor her yerde kullanıyorum aracım manuel vites, otomatikde daha iyi olur ama böylede güzel ben taktıralı 3 ay oluyor hiç bir problemi yok zaten arabanın beyninde bu özellik var açıp kapatması yetiyor servis takarken gösterdi hepsini sağolsunlar, takdırdığım servis hatay iskenderunda bi özel servis buraya yakın olanlara yardımcı olmaya çalışırım (hafta sonları)

Nerede taktirdiniz

Bayram1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2004 g kasa elegans var hız sabitleme kolu hazirligi debriyaj sensoru hazirlik tesisati var ürünleri alip taktim nasıl aktif edecez program icin

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Nasıl edecez bizi yonlendire bilirmisiniz tech 2 cihazi var bizde orjinal çihazi
Opcomda bcmde çıkıyor hi/mi/lo canbus ayarlarında not present olanı present e çevirmek gerekiyor eğer otomatik olmazsa varyant configrasyondan kaçıcın sayfada biliyorum cc yazan seçeceği bunulup yine present yapmak gerekiyor. Tech2de menüleri bilmiyorum ama belki ararken siz fikir verebilir.

Bayram1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim tech2 cihazıyla 3 yerden program atiliyo ama menüleri bulamadim bi türlü tlf numarası veririmisinzi konuşalım

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et