Astra F Otomatik - S - Lambası Yanıyor

aybars07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar;

98 Astra F otomatik var gazlı(atiker) gazda ara sıra sarı renkli S lazımbasını yakıyor benzinde yapmıyor ( şu anlık belki yapar ) hiç bu sıkıntıyı yaşayan varmı..

S lambası yandımı araba resmen çöküyor gitmek istemiyor gibi bi haller alıyor sonra kapat kontağı tekrar çalıştır bu sefer benzinde düzeliyor yola devam... sırf bu sıkıntı sattıracak bana arabayı...

arabayı eski sana mevlüt oto yaptı adam gibi bir opelci usta bulsam değiştireceğim evet arkadaşlar sorunu bilen duyan varmı yada sağlam opel otomatik ustası olan varmı

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim usta arabayı aldığımda S lambası yanarsa şanjımanda sorun vardır, direk bana getir demişti. S yandığında 1-2-3 elle geçirmemi söylemişti.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sorun pozisyon şartelinden kaynaklı. Bende aynı sorunları yaşadım temizlendi takıldı sorun kalmadı.

Ali7834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende temizlettim şarteli fakat arıza aynı. Şanzımanın sökülmesi gerekiyor dediler. Güvenemedim. 3 vitesle 4 aydır kullanıyorum. 4 e geçerken lamba yanıp sönüyor araba aptallaşıyor. Yüksek viteste kalıyor

m kerem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bnde de vectra araç var. Motor ısındıgında s lambası yanıp sönüyo. Motor bayıyo. Sağlam bir usta bulamadım.

karagumruk7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm benim de 99 model opel corsa 1.2 otomatik vites arabam var. 1-2 km gidince S lambası yanıp sönüyor. Devir 3 te iken vites atıyor. Durup kalkarken benzine yükleniyorum 3. devire gelene kadar vites atmıyor. Bana da en az 4000 masraf olur dediler. Şanzımanı açmamız lazım diyorlar. Kayseri de ikamet ediyorum. İyi bir usta lazım

rcpdmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunu bende yaşıyorum 98 astra f otomatik. Can sıkıyor bu durum adam akıllı usta yok. İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum