Astra f kasa otomatik s lambası arızası

Ali7834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 1997 model astra f otomatik kullanıcısıyım. Aracımda s lambası yanmakta. Makinaya bağlattım iki adet arıza verdi. 41 ve 56 arıza kodları. Birisi selektör şarteli diğeri hidrolik arıza. İstanbul avrupa yakasındayım ve güvenilir bi usta önerecek arkadaş arıyorum. Veya yardımcı olucak sorunu bilen başına gelmiş birisi varmı? Tşkler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
O hidrolik arızasının şakası olmaz. Şanzumanı kavurur.

Ali7834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 aydır kullanıyorum bu şekilde. Yağınıda baktırdım gayet iyi dediler. Yaparım diyen ustalar 3bin den başlıyor 4 bini bulur diyorlar. Zaten araba ne kadar ki. Yansın kavrulsun en azından çıkma takdırırım diye düşünüyorum. Adam akıllı bir otomatikçi bulsam gerçekten işinin ehli bi dk düşünmem parayada kıyarım ama 100 liralık arıza için 3-4 bin vermiş olmakta beni kahredr

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
4 aydır kullanıyorum bu şekilde. Yağınıda baktırdım gayet iyi dediler. Yaparım diyen ustalar 3bin den başlıyor 4 bini bulur diyorlar. Zaten araba ne kadar ki. Yansın kavrulsun en azından çıkma takdırırım diye düşünüyorum. Adam akıllı bir otomatikçi bulsam gerçekten işinin ehli bi dk düşünmem parayada kıyarım ama 100 liralık arıza için 3-4 bin vermiş olmakta beni kahredr

Ankara'ya yolun düşer ise bu işi kaliteli yapan yer var.

Ali7834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Alper usta diye bir arkadaşla görüştük telefonda ankaradaymış. 2bin lira gibi masraf çıkar dedi. Tabi yol masrafları vs yine 3 bin. İstanbul avrupa yakasında iyi bir usta bulmam gerek. Burdakilerin çoğu kurt olmuş eminim ki bir vida taksa şanzımanı sıfor gibi yaptım diye 2 bin isterler

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Alper usta diye bir arkadaşla görüştük telefonda ankaradaymış. 2bin lira gibi masraf çıkar dedi. Tabi yol masrafları vs yine 3 bin. İstanbul avrupa yakasında iyi bir usta bulmam gerek. Burdakilerin çoğu kurt olmuş eminim ki bir vida taksa şanzımanı sıfor gibi yaptım diye 2 bin isterler

İş Ankara ya kalırsa benim usta da şanjıman konusunda iyidir. Bunun yanında sadece sanjıman çalışan yerlerde var.