Astra F Kullanıcıları Buraya

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bende f ciyim. aracımda 195/55/15 lastikler var. fakat değişim zamanı geldi. bunlarla yol tutuşu çok güzeldi. fakatbozuk yolda iyi değil. nasıl bir şey önerirsiniz. marka olmasına gerek yok. ebat önemli

ben 2 ay önce 195 /60 /15 kumho aldım memnunun 55 yanaklar bu yollarda çok takırdıyor zaten sert bi araba temelli takunya giymiş hamamda geziniyorsun gibi oluyorsun..

Son düzenleme:

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya Efe kardeşim ayıup olmuyormu olan var olamayan var... şakaydı...aklınızdaki hiç bişeyi geleçeğe ertelemeyin..doya doya yaşayın ve yapın........ because i know what it this to be young... u don't know what it this to be old ??? yakışır sizin gibi genç yaşta hedefledikleri mevkiye ulaşanlara..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bende f ciyim. aracımda 195/55/15 lastikler var. fakat değişim zamanı geldi. bunlarla yol tutuşu çok güzeldi. fakatbozuk yolda iyi değil. nasıl bir şey önerirsiniz. marka olmasına gerek yok. ebat önemli
Hoşgeldin aramıza
yanağı biraz daha büyütürsen bozuk yolda konforun da olur bence, 60 yanak iyidir.

Hakan ben otomotiv sektöründe calışıyorum...Toyota Auris,Ford Connect,Honda Civic'in plastik parçalarını,benim bulunduğum fabrikada üretiyoruz...İnan Sevkiyatlarda yarı yarıya düşüş var..Ayrıca Toyota ve Ford' alım satımında arkadaşlarım var yaprak kımıldamıyo diyor...Ben bişey anlamadımm..Birileri bi işler karıştırıyor ama ne...
Hüseyin abinin anlattığı olaya aynen katılıyorumm..Cem Hakko dogru söylemiş...Ama ALLAH büyüktür..Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste....

Bu arada Site çokmu yavaş..Zor giriyorum artık,sayfa zor acılıyor...
Mutlu sakaryada olmandan bir de facebook'a yazdığın statusten otomotiv yan sanayiide çalıştığını inan anlamıştım.
dediğin gibi allah mazlumun ahını bir şekilde çıkarır, inşallah fazla hasar almadan atlatırız bu krizi de :)

Değerli Opelci Arkadaşlarım

Pazar yeri ilanlarımda 2003 astr njoy un ilanını yayımlamıştım. Aracımı sattım ancak bir araç almam lazım ve opelden vazgeçemiyorum. Toyotasına hondasına accorduna civicine meganelara, albealara baktım...Fena alıştık galiba..

Şimdilerde astra f lere bakıyorum ve bikaç aday var. Ve aradıgım özellikler arasında otomatik olması geliyor.

Vectra b otomatiklerde (yerli üretim gerçi) şanzımanda problem çıktıgını duydum gördüm, ancak astra f lerde durum nedir arkadaşlar? İlgilendigim araç 98 model gls otomatik klima abs airbag li model ve sedan ve benzinli 125 binde kırmızı, sağ arka kapı dış sacı değişmiş, sağ ön camurluk boyalı, kalanı orjinal.

Bu kasalar nasıldır?Araç kaç kilodura varan sorularım gibi, klima otomatikte nasıldır?Lpg uyumu var mıdır gibi sorulara, yakıt tüketimi manuel viteslere göre nasıldır sorularıma ve aklıma gelmeyen ; bu anlamdasizin ekleyeceginiz tavsiyelere kulak vermiş durumdayım.

Astra f ve g kıyaslaması nasıldır?Bagaj hacimleri f lerde nasıldır, g lerde 420 lt bagaj var idi, sedan ve hb kasalarda f ler nasıldır? Kronik sorunları g lerde oldugu gibi egr valfi, arka cam düşmesi midir mesela?

Bu gls modelleri sanırım 15 jant, gl serilerine göre farkları nelerdir?

Hadi beni aydınlatın.

Opelden kopamıyorum galiba...

Teşekkürler
gl modellerde herbişey opsiyonken gls de standart verilmiş zamanında, benim glm var 14 jant, abs klima yok
araç manueli 1070kg, otomatiği de üstüne bir 80 daha ekliyodu yanılmıyosam
arka cam hiç düşmedi :D genel olarak yağ eksilten çok bizde :D bagaj hacmini bilmiyorum ama, eşimin hazırladığı koca koca valizleri rahatça sığdırabiliyorum :D
fiyat sormaya gittiğimde atikerin bizim araçlarda gayet güzel çalıştığı yönünde bilgi aldım
benden bu kadar diğer arkadaşlar da bahsederler ilave konulardan

Aramıza bekliyoruz

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efee
naptın sen sessiz sedasız? ne opcsi :confused:
heyecanlandırma adamı, hemen koy fotoları çabuk çabuk... :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
birileribisiler yapsnda fikir edinip bizde yapalım sıkıldım been:D

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun arkadaşlar devamını bekliyorum.

Bu arada dün araca baktırdım kırmızı astraya,

ön kaput çamurluklar ve ön panel arka kapı değişmiş idi, elemanın samimiyetine güvendim ve o da hayretler içinde ögrendi..Yazık..Teşekkür edip gönderdik..

Ankara da temiz araba bulmak ne kadar zor yaw

bigo77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bizim arabaların orjinel lastik ebatlarını bilen varmı, fabrika çıkışı kaç verilmiş yani?

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun arkadaşlar devamını bekliyorum.

Bu arada dün araca baktırdım kırmızı astraya,

ön kaput çamurluklar ve ön panel arka kapı değişmiş idi, elemanın samimiyetine güvendim ve o da hayretler içinde ögrendi..Yazık..Teşekkür edip gönderdik..

Ankara da temiz araba bulmak ne kadar zor yaw
her yer öyle aslında ama bir de yolunuz düşerse eskişehire uğrayın derim, piyasada çok fazla astra f var ve görüntüleri oldukça temiz. seçeneğiniz daha fazla olabilir.

arkadaşlar bizim arabaların orjinel lastik ebatlarını bilen varmı, fabrika çıkışı kaç verilmiş yani?

benim 185/60/14 orjinal bir de gls lerde ve bazı gl lerde 15' var o da orjinal o da sanıyorum 205/60/15 gibi bişeydir ama 15 kullanan arkadaşlar daha net söyleyebilirler.