Astra F Kullanıcıları Buraya

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar başıma büyük bir iş geldi.Ben arabayı genelde sakin kullanan biriyim.Ama ara sıra redline yaparım tembelleşmemesi için.Yine o devirlendirmelerden birini yaptım bugün.bi kaç defa devir kesiciye girdim.Ama yapmaz olaydım.Arabanın motorunun içine metal bir parça geldi.Ama nereden geldiği belli değil.Subaplar sağlam subap yatakları sağlam.Ama o metaller motorun anasını ağlatmış.1Milyarı aşkın masraf var.Kafayı yemek üzereyim.Arabayı ilk aldığımda da böyle bir sorun olmuştu.Bu ikinci söktürüşüm motoru.Sanırım bir uğursuzluk var.Bu kadar da olmaz.Başıma bir kaza bela gelmeden satacam bu arabayı enkısa zamanda.Bana dua edin arkadaşlar ciddi anlamda endişeleniyorum bu arabadan.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker çok geçmiş olsun kardeşim....Allah yardımcın olsun.....Sanırım topic in en ugursuz arabaları ikimizde...Benimde bu ugursuzluklar yüzünden satmak geçiyor aklımdan ama hem bu kadar masraf yaptıktan sonra satmak istemiyorum hemde sorunlar bittikten sonra bindiğimde tekrar mest oluyorum...Sanırım bunlar bizim başımızın belası...1 milyar masraf dediğin,ne yapacaklar şimdi motora..Yani ne gibi bişey uygulucaklarda bu kadar cok para gidecek...?

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun mutlu.Subap subap gaydları subap lastikleri piston segman ve rektefe masrafları artı ustanın alacağı para işte.Ben mahvolmuş bir adamım.Her yaz 1 milyarımı yiyor bu araba.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker geçmiş olsun kardeşim.
buji tırnağı falan kırılmış olabilir.bazen takarlarken lokmanın ucundayken çarptırıyorlar sağa sola,sert de malzeme olduğu için çatlama fln yapabiliyo, gerçekten çok can sıkıcı bi durum, kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm
parçaları istersen çıkmacılardan araştır, belki daha ucuza mal olabilir.

sabah apartmandan bi arkadaşım servis durağına kadar yeni arabasıyla bıraktı beni, 91 model 5.20 almış, 330binde araba ama hala gıcır gıcır mübarek. allah bilir motor hiç açılmamıştır
8300'e açık arttırma sitelerinin birinden almış :confused:

Son düzenleme:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker abi geçmiş olsun, en kısa zamanda başına daha fazla iş açmadan sat bence.

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker gerçekten üzüldüm ya ..geçmiş olsun.. o tip sıkıntıların nedemek olduğunu bi memur olarak iyi bilirim..gerçi nerdeyse tamamımız maaşlı insanlarız..darısı başımıza OLMASIN diyelim..

xrex

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçms Olsun Ya Hepsimi Böyle Masraf çikariyoki Valla Tedirginleşyrm Bende Alirim Bi Araç Elimde Patlar Die.

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar başıma büyük bir iş geldi.Ben arabayı genelde sakin kullanan biriyim.Ama ara sıra redline yaparım tembelleşmemesi için.Yine o devirlendirmelerden birini yaptım bugün.bi kaç defa devir kesiciye girdim.Ama yapmaz olaydım.Arabanın motorunun içine metal bir parça geldi.Ama nereden geldiği belli değil.Subaplar sağlam subap yatakları sağlam.Ama o metaller motorun anasını ağlatmış.1Milyarı aşkın masraf var.Kafayı yemek üzereyim.Arabayı ilk aldığımda da böyle bir sorun olmuştu.Bu ikinci söktürüşüm motoru.Sanırım bir uğursuzluk var.Bu kadar da olmaz.Başıma bir kaza bela gelmeden satacam bu arabayı enkısa zamanda.Bana dua edin arkadaşlar ciddi anlamda endişeleniyorum bu arabadan.
geçmiş olsun hocam daha fazla masraf çıkarmadan bencede sat. zaten bende askerlikten dolayı satmaya karar verdim

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçms Olsun Ya Hepsimi Böyle Masraf çikariyoki Valla Tedirginleşyrm Bende Alirim Bi Araç Elimde Patlar Die.
caner bütün araçlarda aynı riskler söz konusu
murad abinin dediği gibi hepimiz maaşlı insanlarız, 3-5 kuruş arttırıp bi araba alıyoruz, bu tarz ekstralara ayırcak paramız çoğu zaman olmuyor malesef.
biraz da şans işi yani...