Astra F Kullanıcıları Buraya

emrei

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Emre ben.. 97 model Astra F 1.6 GLS HB sahibiyim. Agir bakimini yaptiracagim. Tavsiye edebileceginiz ozel bir servis var mi acaba?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre hangi servis iyidir hakkında forumda tartışmışlardı istersen oradan faydalanabilirsinn..Ama bizden ist. ve serrvisinden memnun olan varsa sana yardımcı olabilir....Bu arada hoşgeldin aramıza....

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Emre ben.. 97 model Astra F 1.6 GLS HB sahibiyim. Agir bakimini yaptiracagim. Tavsiye edebileceginiz ozel bir servis var mi acaba?
emre aramıza hoşgeldin
1. si üye arşivi başlığı altında bi tanıtım yaparsan yeni konular vs. açıp biçok konuda yardım alabilirsin
2.si
istanbul anadolu yakasındaysan sitenin sponsoru var sağ üstte linki çıkıyo onlara gidebilirsin, servis işleten biakç üye de var, eski konuları vs. karıştırırsan bulursun

ByCruise

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sanalcafe.com
....

4 yıldır kullandığım araba olunca, arada bir bağ oluştu sanırım.. Sevgilimden daha fazla seviyorum arabamı :)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisinin de yeri ayrı, ama araba feda ediliyo sevilenin uğruna ona şüphe yok ;););)

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop: millet...... hanım araba kadar sorun ve masraf cıkarsaydı kesin boşanmıştık.....:kop:

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan ve İlker şu yakıt ( benzin. lpg yada motorin) kısaca enerji.. çok haklısınız..tüm kalbimle size katılıyorum.. Amerikanın neden Irak ta olduğunu bilmek için profosör olmak gerekmiyor.özgürleşmelerine ihtiyaçları vardı...:pon:

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim canavara amortisör alacam.fiyat olarak ne kadar acaba?hangi marka önerirsiniz şöyle en yumuşağından:D