Astra F Kullanıcıları Buraya

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torpidodaki havalandırma deliği çok zayıf kalıyor. mini buzdolabı gibi düşünmemek lazım

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende farkettim torpidoyu ama sanırım benimki arızalı...Bir düğme yok sıcak ve soguk konumunu degiştirebilmek için...Kırık gibi duruyor..Geçen yaz memlekete fabia ile gitmiştim ama pek forsunu göremedim sogutmalı torpidonun...Belkide abartılacak kadar sogutmuyodur...Sadece ısıyı muhafaza ediyor olabilir....

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soğutmalı torpido gözleri de (yeni ve full araçlardakiler dahil) buzdolabı etkisi yapmıyor, en fazla ısınmasını engelliyor diye biliyorum
zaten bende klima da yok :D:D
1000 küsür mesaj da hayırlı olsun :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak iyi oldu hatırlattığın benimkiler de düşük göründü gözüme ilk fırsatta halledeyim...

ByCruise

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sanalcafe.com
Cabbara alışınca insan Haydar'ı kullanamıyor.. Ehliyetimi aldığım gün Astra F'ime sahip oldum.. Duruşu, bakışları, sesi beni kendisine aşık etti açıkçası.. Geçen hafta arabayı takasla sattıp 1.8 T Passat aldım, yapamadım.. Dün sabah adamı arayıp arabasını geri verdim.. Can dostuma, Cabbar'a tekrar kavuştum.. Arabanızı en iyi dostunuz olarak görün, sizi asla üzmez..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cabbara alışınca insan Haydar'ı kullanamıyor.. Ehliyetimi aldığım gün Astra F'ime sahip oldum.. Duruşu, bakışları, sesi beni kendisine aşık etti açıkçası.. Geçen hafta arabayı takasla sattıp 1.8 T Passat aldım, yapamadım.. Dün sabah adamı arayıp arabasını geri verdim.. Can dostuma, Cabbar'a tekrar kavuştum.. Arabanızı en iyi dostunuz olarak görün, sizi asla üzmez..
:good: :good:
alışkanlık yapıyo meretler ;)
1.8t passat da iyi araba gerçi ama demekki emektarın yerini tutmuyo

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın galiba. bende çok düşündüm değişmeyi ama astra f gibisi yok.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ne kadar f kasa kendine has olsa da passat gibi bir araba ile karşılaştırmayalım bence:)vw nin konforunun hiçbir şeye değişmem.babamda bora var oradan biliyorum:good: