Astra F Kullanıcıları Buraya

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar duydunuz mu benzin 3.31 olmuş.:(artık çıldırtacaklar milleti.petrol fiyatları geçen hafta 90 dolara indi indirim yapmadılar.bugün biraz yükselince anında zammı koyuverdiler.:mad:ne deyim arabamdan soğudum sayelerinde:mad:
Walla öle İlker abi:( yok illaki LPGyi taktırcaklar ama hayırlısı:) yok abi 4 ytl dedik dedik heralde saolsun hükümeyimiz 4 ytlde yapacak :mad: yaw anlayamıyorumya resmen gelir kaynağı olarak görüyolar:mad: anlamadım gitti böle giderse kasırgayla Türkmenistana gidecez sonuçta hükümet belli miktarını halka hiçbir ücret talep etmeden veriyo zaten pahalıda değil:)

prokennesos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karşılama mesajlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar...Uzun süredir sizi sessiz bir şekilde takip ediyordum. Nedense şimdi aranıza katılmak istedim...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karşılama mesajlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar...Uzun süredir sizi sessiz bir şekilde takip ediyordum. Nedense şimdi aranıza katılmak istedim...
hoşgeldiniz aramıza
Burağın da bahsettiği, epeyce üstünde durulan bir kural, imza alanında ad-soyad belirtmek,
sonradan sıkıntı olmasın ;)

benzin olayında sizlere katılıyorum arkadaşlar,dünyada ya da ülkede ne olsa hemen benzine zam olarak geri geliyor :mad:
bu ülkenin azıcık refaha kavuşmasına malesef müsade etmiyorlar
bi gün terör çıkıyor başımıza bi gün irtica, ertesi gün dava...
dava açılınca artan dolardan vurgun yapanlara kim dava açıcak??? :mad: :mad:

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün tesadüf eseri motor kısmında acayip bir ses farkettim..Biraz pipirikli oldugumdan panik yaptım motordanmı geliyo yoksa diyee..Şöle bir ses..Gaz pedalına yaklasık 3000 devire kadar gaz verip bıraktıktan sonra araç rolantiye dönerken bellii bir seviyede sanki metal bir pervane bir yere sürtüyormuş gibi ses veriyordu...Bu benim acayip panik olmama sebeb olduu..Ertesi gün özel opel servisine gittim...Frenlerin ayarı için zaten gidecektimm.....Ordaki elemena olayı anlattım sesi..Araba liftteydi...abi dedi bak egzos koruması cıkmıs yerinden ona puta attır ses kesilecek dedi..Bende emin olup ormadıgını sordum istersen bir calıstıralım bak dedimm....gerek yok dedii eleman...Gercekten eleman yani bu arkadas ustaları gelmemişti daha..Gittim dediğini yaptım ses yok oldu...Valla Gerçekten İşin ehli ve tek marka ile calışan yerleri şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar..Adamlar hemen anlıyo olayıı..Belki basit şekilde buldu,belki bariz bişeydi ama benim gibi anlamayan biri için büyük bir olay..Helal olsun Ordaki arkadaşlara...:good:

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada birde balans olayına girdimm..Lastik havaları falan...Kısa günün karı fren ayarları ile birlikte 25ytl oldu...Balans ayarı cok farkediyormuş bunuda ögrenmiş oldum...Arabanın gidişi acayip akıcı oldu..

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akduman kardeş arabanın akıcılığının artmasının büyük bölümü psikolojik.. bide lastik havarının tamamlanmasından..ukelalığmı mazur görün bi laf edecem.. '' EN TAMİR BAKIMDIR''