Astra F Kullanıcıları Buraya

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ne zamandır benzin filtresini değiştirmeyi düşünüyordum sonunda bügün değiştirdim.sökünce içinden simsiyah pis benzin çıktı.ilerde benzin pompasından bari olmayalım.

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar aracımı ustama gösterdim sağa sola bi kaç bişeye bağlayıp baktı. şarj dinamosunun içindeki diyotlar patlamış ve fazla voltaj gidiyor dedi. yarın sabah aracı işe giderken bırakıcam dönüşde de alıcam

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız çok dikkat edin. Aynısını bana elektrikçi söyledi. Tamam dedim 90 liraya parçaları aldım 50 lira işçilik aldı sabah öss ye girecem arabayı çalıştırdım dumanlar çıktı. Allahtan doblo vardı ona bindim gittim. Elektrikçiye götürdüm parçaya suç buldu parçacıya gittim elektrikçiye suç buldu. Olan benim 90 liraya oldu söktürdüm elektrikçiye şarj dinamosunu kucakladım götürdüm şirketimiz sanayide olduğu için tanıdıklar var. Elektrikçi takmam ben o adamın yaptığı dinamoyu dedi. Bende onu yetiştiren ustaya gittim böyle böyle diyor dedim. O konuştu elektrikçi tamam takarım dedi. Dinamocuya gittim adam baktı tamam bunun diyotlar filan patlamış ama bobinide yanmış dedi. Elektrikçide bobine bakmadan sadece diyotları değiştirdi. Yine diyot değiştiricek yine patlayacak. Sonra dinamocu bobini değiştirdi diyotları değiştirdi tertemiz yaptı dinamoyu verdi götüdüm taktırdım elektrikçiye. Yalnız öncedende dediğim gibi dinamocuya akünün 10 yıllık olduğunu söyleyince akünün öldüğünü aküden dolayı böyle birşey olduğunu söyledi. Bence aküyüde bir kontrol edin. Ben toplam 3 günümü ve 400 lira harcadım. Sonra opel parçacısıyla konuştum 250 liraya sıfır dinamo var keşke onu alsaydın dedi. Ama iş işten geçti.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzer bş tamirde ben yaşamıştım zamanında
0 parasına tamir yaptırmıştık :mad: gençtik cahildik o zamanlar tabi
Ali İhsan kardeşim, 150 den fazla rakamlar duyarsan git yenisini al hiç düşünme
özel servis bişi bul orda taktır elektrikçilerin eline düşme

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ali ihsan geçmiş olsun
lastikleri yenilemeden başka masraflar çıkıyor.
bu kadarla geçmiş olsun.

hakan 26 es çok fotojenik

arkadaşlar balatlardan ses geliyor
sanırım bitik
1 ay içinde yenilemem gerekli.
kaça patlar acaba balatalar

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bakıyorumda herkesin sıkıntısı var :D F saneler yavas yavas bitiyo ;) Ama biz yürütmeye devam edicez inş :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
r030xs.jpg