Astra F Kullanıcıları Buraya

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok sesi dinledim V kayıştan direksiyon pompasının ordan geliyor.
pompa bilyasıo değilse kayıştır
umudum da kayış olması yönünde

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6n2forom.jpg

Bizim de böyle opel logolu petekli panjurlarımız olsa :(

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o değilde burak abi senin imzadaki steinmetz çakması panjuru yapabilecek bi usta bulup topluca yaptırsak güzel olurdu :rolleyes: ama kaça mal olur kim yapar bilemiyorum

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önder biz anadoludayız burada tek başına yaptırmaya kalksan abartılı fiyat biçiyorlar birde gerçekten severmisin sevmezmisin o var özellikle İstanbuldaki arkadaslar bu işin üstüne düşse ben sanmıyorum ki şu panjurun resmini verdikten sonra yapılmasın eğer öyle birşey yapılırsa ben alırım tabikide ey İstanbul duy sesimizi :D

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican sağol bakımdan aldım bugun araba çok farketmıs yalnız o direksiyondan gelen tıkırtı kılometre halatındanmış ve orjınalını bulamamıslar yan sanyı taksak aynısı olur dediler en kısa zamanda orjinal astra f kilometre halatı bulmak lazım onun dısında fıyatları yazıyorum;

Silecekler bosch 20 ytl

Triger seti + devir daim 330 ytl

Motor yağı 4 lt 50 ytl

Yağ filtresi 6 ytl

Hava filtresi 10 ytl

Polen filtresi 10 ytl

Benzin filtresi 10 ytl

Antifriz 3 lt 15 ytl

Amortisör bilyası 2 adet 60 ytl

İşçilik 80

Toplam 600

oo güle güle kullan iyi ucuza mal etmişsindebriy-baskı değiştirmemişsin

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben panjur isini aylar öncesinde arastırdım o ızgarayı yapabilmek için pertten çıkıcak bi ızgara lazım buda gtc ızgarası olması lazım çünkü öle petek petek bi onunki geldi aklımıza baska böle petek ızgara olan araba varsa söyleyin ben burda kendime yaptırcam çünkü:D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben panjur isini aylar öncesinde arastırdım o ızgarayı yapabilmek için pertten çıkıcak bi ızgara lazım buda gtc ızgarası olması lazım çünkü öle petek petek bi onunki geldi aklımıza baska böle petek ızgara olan araba varsa söyleyin ben burda kendime yaptırcam çünkü:D

pertten çıkacak ızgara ile çok güzel olmaz diye düşünüyorum tam uygun biçimde kesilmesi lazım ayrıca bi çerçeve yapılması lazım işçilik yine zor ancak maliyette düşük olmaz o tarz petekli ızgaranın çıkmasında bize steinmetz kalıbı dökecek bi usta lazım:D:D ama kim yapabilir ?