Astra F Kullanıcıları Buraya

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize merhabala .. ( astra F ciler) lazrail 61 aletlerimizin renkleri aynı.. modelleride benım otomotık..vede iyiki bu aleti almışım..( polo istemiştim param yetmedi de almıştım)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok burakcım, hiç uğraşma araban yağ yakıyorsa epeyce eksilir
şöyle kontrol et ya değişimde çıkanı ölç,
kaç lt çıkacak, yakarsa zaten çok az yağ kalır içinde, hatta tecrübeyle sabit 10binde bir değişime gidip te tapa açılınca hiç bişey akmıyodu benim araçtan o kötü dönemlerde:rolleyes:
10bin bujiler için iyi, yazın aynı filtreyle dolaştıysan en kötüsü bi basınçlı hava tuttur, yağ da malum 10bin ama ustalar 7500 tavsiye ediyor
Saolasın Hakan abi Walla Alpatada değiştirdiler onlar 15binlik yazmışlar:( kafam karıştı şimdi güvenmeyimmi adamlara castrol 10/40 koymuşlar şimdi 5bini doldurdu 5binden sonra bi uğrayımmı:) offf Hakan abi hangi ustaya güvencez şaşırdım walla :( eskişehirde opelciler hangi ustaya gidiyorsa bende oraya gitcem:D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize merhabala .. ( astra F ciler) lazrail 61 aletlerimizin renkleri aynı.. modelleride benım otomotık..vede iyiki bu aleti almışım..( polo istemiştim param yetmedi de almıştım)

hoşgeldin aramıza vw de iyi arabadır ama polodan 1 sınıf üst araç almışsınız daha ucuza ;)

Saolasın Hakan abi Walla Alpatada değiştirdiler onlar 15binlik yazmışlar:( kafam karıştı şimdi güvenmeyimmi adamlara castrol 10/40 koymuşlar şimdi 5bini doldurdu 5binden sonra bi uğrayımmı:) offf Hakan abi hangi ustaya güvencez şaşırdım walla :( eskişehirde opelciler hangi ustaya gidiyorsa bende oraya gitcem:D

burak bence alpata iyidir,
eskde öyle biliyorum ben en azından, 5bin olmuş çubuğa bi bak bence
ama 15bin de çok geldi bana yaw 10bini geçmem ben hayatta

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak bence alpata iyidir,
eskde öyle biliyorum ben en azından, 5bin olmuş çubuğa bi bak bence
ama 15bin de çok geldi bana yaw 10bini geçmem ben hayatta
Walla babamın arkadaşlarıda demiş aracın diri kalmasını istiyorsan yinede yetkili servise götür en temiz iş orası görüyo diyolar zaten ordaki ustalarıda tanıyoruz:D zaten opel kullanıcıların böle bi sorunu var nedense herkes ustalarla ahbab oluyolar:kop: ayrıca yine güvenmeyip 10bini geçince gidelimmi:confused:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla babamın arkadaşlarıda demiş aracın diri kalmasını istiyorsan yinede yetkili servise götür en temiz iş orası görüyo diyolar zaten ordaki ustalarıda tanıyoruz:D zaten opel kullanıcıların böle bi sorunu var nedense herkes ustalarla ahbab oluyolar:kop: ayrıca yine güvenmeyip 10bini geçince gidelimmi:confused:
ben olsam giderim ama yağ hakkaten 15bin götürüyosa 5bini ziyan olacak o da yazık
yetkili servis deyip güvenmek lazım ama bi soruşturmak lazım o yağın ömrü nedir diye
bi de sen 2.vites 100 görüyosun :D erken değiştirmek iyi olabilir

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz aramıza.Benim araba resimde mavi gibi görünüyor ama yeşil renk:DDüz vites.98 model.Polonun 2000 modelinden aşağısı zaten bizim arabalardan aşağı seviyede.ama 2000 üstü pololar bayağı konforlu bizim arkadaşta var şahsen hoşuma gitti.2000 model.16milyara almış

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam giderim ama yağ hakkaten 15bin götürüyosa 5bini ziyan olacak o da yazık
yetkili servis deyip güvenmek lazım ama bi soruşturmak lazım o yağın ömrü nedir diye
bi de sen 2.vites 100 görüyosun :D erken değiştirmek iyi olabilir
walla gittiğimizde bi sorayım ya çünkü böle şeyler şakaya gelmez:good:
ayrıca ya sen yapma Hakan abi 2.100 die lakap oldu zaten :( topu topu iki kere yaptık :kop: bişey olmas ondan:D
AYRICA HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER ÇOK FAYDALI Bİ TOPİC OLDU BUARASI:good:

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdslar lastiklere kaç psi hava basıyorsunuz ön arka farkediyormu
Berkay en uygunu önler 30 arkalar 28 boşken uygun.ama arka yüklü ise 30 a çek arkaları.30 dan fazla vurma çünkü bizim arabalrın süspansiyonu zaten sert.kışın hepten kütür kütür oluyor.