Astra Classic ile Yeni Opel Corsa Fiyatı aynı Sizce Hangisi?

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş yanlış konuşmuş o konserve dedği corsa benim küçük sengmentte alacagım ilk araba olurdu bende alıcaktım cmon test ettim kullandım süper bi araba çok iyi kaçıyor bence ve konforlu bende eski bi astra kullanıcısı olarak astrada güzel araba

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede öyle ama büyük ihtimalle binmediği bi araç hakkında yorum yapıyo.buna şaşırdım:)

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra vardı ve çok sevdiğim bi araba ama corsayıda küçük görmem 207,yaris,jazz,punto arasında corsa cmon derim

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra çok kalite bi araba tabi amaç önemli astrayla corsa nın kıyasıda yanlış ama teknoloji ekonomi istiyosa alacak kişi corsayı seçmeli.büyüklük istiyosa tabiki astra.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte ebatlar siz karar verin!hangisi küçük...

astra classic.......................
uzunluk 4110
genişlik 1709
yükseklik 1425
Dönüş Çapı 10.1
ağırlık 1120kg min.

corsa c'mon......................
uzunluk 3999
genişlik 1737
yükseklik 1488
Dönüş Çapı 10.2
ağırlık 1085kg min.

bu bilgiler ışığında gördükki corsa diyip geçme tanı bende bukadar büyük olduğunu tahmin etmiyodum bindiğim arabanın.daha geniş ve daha yüksek olunca doğal olarak iç hacim corsa nın daha fazla oluyor.uzunlukta astra daha önde buda sanırım bagaj hacminin büyük olmasından kaynaklanıyor.şimdi soruyorum size 111 milimetre corsa küçük olduğu için konserve yakıştırmasını alıyosa astra iç hacim bakımından corsa dan küçük olduğu için ne ünvan alıcak merak ettim...
herkese saygılar...

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aile arabası olcaksa astra tabiki ama yeni ve az yakıt park ı kolay dersen cmon- ama sunu bil 2 model arsı fiyat hiç bir yerde 5 te 1 olamaz derim bida bak full astra 16000 euro cmon da 13500 olsun clasicc ne kadar avrupada 4000 euromu sifiri :):)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxim' Alıntı:
bu ölçülerin gerçek ölçüler olduğuna eminmisin bu bir ikincisi bu ölçüler astra hb ölçüleri sanırım ben sedandan bahsettim üçüncüsü bende astradan önce corsa vardı biliyorum üç sene bindim yani içini dışını bilirim küçük sınıf bir araç bu da üç.....
dostum bu ölçüler birebir ölçüler ve sedan astrayla hb corsayı kıyaslıyosan gene yanlış yapıyosun ayrıca sedanda uzunluk var yani arkası büyüyo diğer ölçüleri astra sedan astra hb aynı.görünüm farkı ve uzunluk farkı var.
bide şunu belirtiyim forumda yeni corsa kıyaslanıyor astra ile senin araban bu değildi sanırım ölçülerini bilmiyosun.eskisini bende kullandım ufak gerçektn ama yenileri büyük.görmeden araştırmadan konuşma istersen http://www.gedizler.com.tr
bak bu site sana ölçüler bakımından yardımcı olur bana inanmıyosan buna inan bunada inamıyosan elimizde kitapçıkları var onlara inan.daha nediyim yalanda borcum yokki sana...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c mon corsa bayağı büyükmüş ölçülere bakılacak olursa. ama karşılaştırma bence hatalı.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxim' Alıntı:
madem ısıtıp ısıtıp önümüze sunuyorlar astrayı halen sıfırları satış yapıyorki devam ediyor satmasa niye üretsin demekki alan insanlar yenisindense classic tercih ediyorlar çünkü yeni astra ya 15 bile basar benim imkanım yeni astra yada vardı ama gittim sıfır classic aldım 2007 model vede çok memnunum....
sen ikna oldunmu hangisi konserve kutusu?ölçüler yardımcı oldumu?ilk fırsatta 2007 konservelere bin bence:):):)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence classiclerin halen satışta olmasını yanlış planlanmış strateji olarak görüyorum.Adamlar okadar çok yedek parça stoğu yapmışlar ki halen satıyorlar..Elinde parça stoğunu eritmenin en mantıklı yoluda budur.Classicin satısını durdurup astra h lardaki artışı yakalamayı opel de istiyordur ama daha çok zarar edeceği için bunu tam olarak yapamıyor.
Ayrıca astra g de nerdeyse 10 sene olacak 98 den beri satışta olan araç yüzü ve teknolojisi eskidi ,ayrı corsa d ile kıyaslanamayacak dercedeki işçilik ,plastik aksam kalitesiylede corsadan vasat durumda..