Astra Classic III yol bilgisayarı kullanımı

EGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar.Astra classic III yol bilgisayarı kullanımı hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.Menzil anlık tüketim falan filan yazıyo bunların ne anlama geldiğini bana anlatabilirmisiniz?
Ayrıca bu yol bilgisayarında sadece yakıtla ilgili mi bilgi veriliyor?

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni biraz bilgilendirimisiniz?Cahilliğime verin ilk defa yol bilgisayarlı bir aracım oldu :)

Estafurullah..Gizli menü diye adlandırılan birşey var bizim araçlarda settings tuşuna 5sn. basılı tuttuktan sonra ekran geliyor sonra bc tuşuna basarak ilerlemeler yapılabilir örneğin birkere basıyorsun hız göstergesinin olduğu bölüm bir kere daha basıyorsun benzinle ilgili..

EGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estafurullah..Gizli menü diye adlandırılan birşey var bizim araçlarda settings tuşuna 5sn. basılı tuttuktan sonra ekran geliyor sonra bc tuşuna basarak ilerlemeler yapılabilir örneğin birkere basıyorsun hız göstergesinin olduğu bölüm bir kere daha basıyorsun benzinle ilgili..

Teşekkürler.Son olarak Menzil tahmini benzinin yetebilceği mesafe mi demek?

EGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarık bey çok teşekkürler

mssrblt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gizli menü

bilinen ve yukarıda anlatılan dan daha başka bir gizli menü var. ben 2009 haziranda astramı aldıımda adam bana tanıtırken kumandaya uzun basıldıında 4 camın acılısını/kapanısını gösteriyordu, ancak sadece ön iki cam acılınca 'pardon yanlıs ayrlanmıs' dedi ve arabaya bindi biseyler yaptı,herhangi bir elektronik cihaz yoktu zaten satış elemanıidi. ama sanki anahtarı kullanarak bişeyler yaptı ve 4 cam olayı oldu.ben o an astramın heyecanı ile ve bu gizli menulerden habersiz durumu çakmadım.ama kesinlikle bi gizli menü var bahsedilen settings 5 sn basarak çıkan dışında