ASTRA CLASSİC 3 cdti HAKKINDA BİLGİ:D

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,yakın bi arkadaşım dizel astra classic III almak niyetinde...sıfır veya ikinci el bakıyoruz..
kullanan arkadaşlardan araç ile ilgili artı ve eksi yönleri öğrenmek istiyorum..Kullanan arkadaşlardan kısa bilgi rica ediyorum:)

bu arada bi tane 2011 hb astra III var cdti,konfor paketmiş.Beyaz renkte 15000 km de yine öğretmen arkadaşta..33000 tl istiyor,ne dersiniz ederi bu mudur_?

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol tutuşu iyi
Yakıtı iyi
Konforu iyi
Donanımı iyi
--
İçerden bazı sesler gelebilir. Bozuk yolda.
Performans yeterli
1. vitesi ağır ve kısa
Dik rampada kalkış biraz zor.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederiz,başka_? ben astra g kullanıyorum opelden memnunum fakat tıkırtı sorunumuz var..yakıt falan çok iyi bu arada..kullanan diğer arkadaşlarda yazarsa sevinirim..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
patriot söyliyeceklerimizi acıklamış zaten yol tutuş dizayn ve yakıt tüketimi ideal bunlara artı olarakda vergiside diger 1.6 lara göre düşük.. Zaten bu 3-4 madde yüzünden 1.3cdti tercih ediyoruz ..

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda arama yapılırsa bir çok cevap bulunur.Saygılar.

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol tutuşu iyi
Yakıtı iyi
Konforu iyi
Donanımı iyi
--
İçerden bazı sesler gelebilir. Bozuk yolda.
Performans yeterli
1. vitesi ağır ve kısa
Dik rampada kalkış biraz zor.

kesinlikle katılıyorum.. her ne kadar iyi yanlarının yanında az da olsa kötü yanları da olsa kesinlikle alınacak araba tavsiye ederim.. çok fazla performans aranılacak araç değil, şu andaki aracınızdan daha hantal bir araçtır ama tatminkar bir performansı var

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj balatalarıyla ilgili kronik sorunu var, performası yetersiz. onun dışında kaliteli, yakışıklı ve yakıt sarfiyatı gayet iyi bir araç.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj balatalarıyla ilgili kronik sorunu var, performası yetersiz. onun dışında kaliteli, yakışıklı ve yakıt sarfiyatı gayet iyi bir araç.
performansı TSI golf'e göre tabii yetersiz olur abi :) şaka bi yana 33 e alıyoruz bulduk bir tane..12000 km de,öğretmen arkadaştan..

bitefo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 model 33bin gayet uygun fiyat, rodaj ve fazla yakma dönemi de geçmiş. en düşük 35bin liraya alınıyordu kampanya dönemlerinde, araçlar çok satmaya başlayınca liste fiyatından aşağı inmemeye başladılar hatta daha üstünde satıyorlardı.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performansı TSI golf'e göre tabii yetersiz olur abi :) şaka bi yana 33 e alıyoruz bulduk bir tane..12000 km de,öğretmen arkadaştan..

:) TSI'sız da bilirim 1.3 cdti'yı... 2008 model sıfır almıştım:) bir daha yanaşmam.

arabaya gelirsek, sıfırı 38.500 oldu diye biliyorum. eğer öyleyse birkaç aylık araba için makul bir fiyat, alınır. Tabi kontrol ettirmek kaydıyla...