ASTRA CLASSİC 3 cdti HAKKINDA BİLGİ:D

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eassytronıc ıcın degerlendırmem
-yakıt gercekten cok ıyı
-manuel kullanmak daha az yakıt sarfıyatı saglıyor
-yol tutusu ıyı.
2011 modellerınde davlumbazlar yarım.yanı camurlugun ıcındekı koruk dıyeyım.bu sebeple yoldakı ufacık taslar bıle cıt cıt sesı olustabılıyor.
-ılk vıteslerı hantal kı bu normal
-hız sabıtleyıcı kullanıslı, sensorler basarılı. ses sıstemıne 10 uzerınden 7 verırım.2006 astra cdti yımın ses sıstemı daha ıyıydı.
-2011modellerde arac bıraz gurultulu acıkcası.bu karsılastırmaları 2006 astra cdti yıma gore yapıyorum.
tum eksılerıne ragmen alınası bır arac Turkıye sartlarında. eskı aracımla 18 saat suren 1500 km lık kucuk molaları olan yolculugum olmustu. arac uzun yolda surucuyu yormuyor.uzun yol performansı ıyı.
-hb araclara gore bagajı oldukca tatmınkar.hele aurısı gordukten sonra saray saray :))

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eassytronıc ıcın degerlendırmem
-yakıt gercekten cok ıyı
-manuel kullanmak daha az yakıt sarfıyatı saglıyor
-yol tutusu ıyı.
2011 modellerınde davlumbazlar yarım.yanı camurlugun ıcındekı koruk dıyeyım.bu sebeple yoldakı ufacık taslar bıle cıt cıt sesı olustabılıyor.
-ılk vıteslerı hantal kı bu normal
-hız sabıtleyıcı kullanıslı, sensorler basarılı. ses sıstemıne 10 uzerınden 7 verırım.2006 astra cdti yımın ses sıstemı daha ıyıydı.
-2011modellerde arac bıraz gurultulu acıkcası.bu karsılastırmaları 2006 astra cdti yıma gore yapıyorum.
tum eksılerıne ragmen alınası bır arac Turkıye sartlarında. eskı aracımla 18 saat suren 1500 km lık kucuk molaları olan yolculugum olmustu. arac uzun yolda surucuyu yormuyor.uzun yol performansı ıyı.
-hb araclara gore bagajı oldukca tatmınkar.hele aurısı gordukten sonra saray saray :))
anlaşıldı dostum,kullanan birisinden değerlendirme almak gerçekten çok geçerli...tşk ederim

:) TSI'sız da bilirim 1.3 cdti'yı... 2008 model sıfır almıştım:) bir daha yanaşmam.

arabaya gelirsek, sıfırı 38.500 oldu diye biliyorum. eğer öyleyse birkaç aylık araba için makul bir fiyat, alınır. Tabi kontrol ettirmek kaydıyla...
kontrol ettireceğiz abi ama arabada birşey yok..Bakalım bir 500 lira daha indirebilir miyiz diye çabalıyoruz:) tşk ederim bilgiler için.

06kpr19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
33 e verıyolarsa hıc durma sıfırı bu hafta sordum 38750 dedı
arac basarılı