astra bu kadar sorunlu mu

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra bu kadar sorunlu mu

encilis link' Alıntı:
Bu araç bu kadar sorunlu mu gerçi biçoğu aracı küllerinden yaratmış resmen sorun sorun üzerineyken düzeltmişler. Ben 0 km almak istiyorum sorun yaşamak istemiyorum yorumlarınızı bekliyorum. not: Hb 1.6 Edition düz vites düşünmekteyim

önceki aracınız neydi? beklentiler farklı olabiliyor. ben 2001 fabiadan geçtim astraya 1,4 68hp tüplü araçtı, paraçaları heen hemen poloyla aynıydı.  2-3 ayda bir sanayiye gidiyordum. ondan sonra edition 1.3 95hp dizel aldım. Türkiyede edition astranın en baz modeli, almanyada daha boşlarıda var ama türkiyede edition asla giriş seviyesi (boş) araç değil. ben aracımı aralıkta 46bin tlye aldım (makyajlı kasa) bu donanımda kalitede dizel bu fiyata başka araçta yoktu.

H

hkncbn

Bilgi Girilmemiş

2000 hazirandan beri astra g sahibiydim 4 ay önce astra j ye geçiş yaptım 12.5 yıl astra g kullandım 12 defa uzun yol(1150*2) yaptım hiç birinde beni yolda bırakmadı bazı ufak tefek sorunlar olabilir ama bu tüm araçlar için geçerli bence ayrıca babamda 1998 den beri  vectra kardeşimde 2003 den beri corsa var babam daha 5-6 ay önce chrysler e transfer oldu opel den memnun olmasak bukadar ısrar etmeyiz diye düşünüyorum

encilis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yazdıklarınızı okudum ve böyle düşünmeniz sevindirici inşallah aldığımda ben de sizin gibi düşünürüm şu anda sandero var bence çıtayı yükseltme zamanı geldi:D

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de test surusune bile çıkmadım. Edition koltuğuna oturup sport aldım :D Arabam geldiği gün koltuğuna oturduğumda başka bir diyara gitmiştim. Aracımı teslim eden arkadaş bana birşeyler anlatıyodu arabayı tanıtıyordu sanırım çünkü o anları çok hatırlamıyorum :D hatta arabadan insede bir an önce gitsem diye düşünmüştüm. Bende forumu okumaya incelemeye başladığımda ben ne yaptım neden astra aldım hata yaptım diye düşünmüştüm. Oluşan sorunları sayıları inceleyince forumdaki üye sayısına göre düşünüldüğünde oluşan arızaların aslında sayısı az bile. Bunlar arkadaşlarında dediği gibi her araçta yaşanabilecek şeyler. Bundan yaklaşık 2 ay önce arkadaşımda dizel otomatik Fluance var daha 3000kmde Ekranda şu yazı çıktı aniden "Vites kutusu arızası Servise Ulaşın" :D  Astra bir aşktır bir tutkudur vazgeçilmez bir sevdadır. Saygılar.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra sınıfında çok beğenilen bir model ve birçok rakip marka kullanıcısının da bir nedenden almadığı ama aklında kaldığı bir araç.

Astra gibi çok beğenilen araçların ne yazıkki bir o kadar da çekemeyeni olur; bu tipler tarafından da basit sorunları ya da eksik yanları büyütüldükçe büyütülür  8)

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
Ben de test surusune bile çıkmadım. Edition koltuğuna oturup sport aldım :D Arabam geldiği gün koltuğuna oturduğumda başka bir diyara gitmiştim. Aracımı teslim eden arkadaş bana birşeyler anlatıyodu arabayı tanıtıyordu sanırım çünkü o anları çok hatırlamıyorum :D hatta arabadan insede bir an önce gitsem diye düşünmüştüm. Bende forumu okumaya incelemeye başladığımda ben ne yaptım neden astra aldım hata yaptım diye düşünmüştüm. Oluşan sorunları sayıları inceleyince forumdaki üye sayısına göre düşünüldüğünde oluşan arızaların aslında sayısı az bile. Bunlar arkadaşlarında dediği gibi her araçta yaşanabilecek şeyler. Bundan yaklaşık 2 ay önce arkadaşımda dizel otomatik Fluance var daha 3000kmde Ekranda şu yazı çıktı aniden "Vites kutusu arızası Servise Ulaşın" :D  Astra bir aşktır bir tutkudur vazgeçilmez bir sevdadır. Saygılar.

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın...

Zaten forumdaki arkadaşların, araçlarına aşkı anlatılmaz, gerçekten benimde test etmediğim tek araç astra olmuştu, tanıdık bir bayi sayesinde aracı edindim. Herkes gibi çok memnunum.  ֖ncelikle dizayn beni çok etkilemişti, teslim aldığımda içine ilk kez oturdum :)  ve kullandım aşk böylece başladı... Sonra turbo motor...  böyle devam edip gidiyoruz :)

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha evvel arkadaşların da yazmış olduğu gibi çok kaliteli bir forum olduğu için tüm şeffaflığı ile herşey gözler önüne seriliyor. dışarıdan bakan biri de güzelliklerini zaten görüp bildiği için haliyle kafasında soru işaretlerini gidermeye çalışıyor. o yüzden arızalar kısmına daha çok bakıyor.. bizim araç 20500 km oldu çok şükür bakım haricinde servise gittiğimiz yok.. şimdilik de herşey çok güzel... benim daha önce de corsa vardı onunla da 9 ayda 18000 km yapmışlığımız vardı.. lpg li olmasına rağmen benzinle kullanıyordum nerede ise aynı değerleri veriyor yakıt tüketimi açısından.. artı 2 kat beygir gücü... bence gönül rahatlığı ile binilecek bir araç.. hele bir de yoldan geçenlerin gelip size sorular sorması arabaya olan aşkınızı her geçen gün tazelemekle kalmıyor kat be kat artırıyor.. hiç düşünmeden alın, derim.... (yani siz düşünemeyin.. yoksa ben düşünmeden size alın demiyorum :) )