astra bu kadar sorunlu mu

encilis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araç bu kadar sorunlu mu gerçi biçoğu aracı küllerinden yaratmış resmen sorun sorun üzerineyken düzeltmişler. Ben 0 km almak istiyorum sorun yaşamak istemiyorum yorumlarınızı bekliyorum. not: Hb 1.6 Edition düz vites düşünmekteyim

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra bu kadar sorunlu mu

kardesim valla %100 cıkmaz diyemem sans işi bu ama küçük problemler cıkmaya elverişli bi araç gibi duruyor.he bende cıktımı hayır.Ama aracta sıkıntı olmasa bile illa serviste bişeyler cıkar servisler bes para etmiyor!

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her araç sorunludur kusursuz araç yoktur aynı insan gibi.otomobil işi tamamen şans işi.astrası olup servisten çıkmayan da var astrası olup 100,000 km sorunsuz binen de var.tüm arabalar için bu geçerlidir.bütçeniz 40,000 civarı sanırım.bu paraya alınacak en dikkat çekici araç sanırım astra.Meganeden auristen ve i30dan daha iyi bence.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dostum daha ikinci mesajın lap diye bu araç sorunlu mu die konu açıyorsun bi araştır bakalım bi forumu öğren bilgileri bir çok bilgi var araç hakkında ondan sonra merak etme bu araç sorunlu mu die değil bu kadar bilgi içerdiği için forumu tebrik ediyorum die konu açarsın :)

encilis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepinizin yorumlarini okudum insan benzetmesi saglam olmus oyledir muhakkak astra dusunmeden evvel farkli araclari arastirmistim detaylica ama burda problemlere tikladm bi baktim ki aracn orasnda burasindan surasindan tikirti lastik sesi yol sesi kayis sesi... ve bakiyorum araclar daha 10 bin kmde falan urpermedim diil yoksa sinifinda cok cok harika duzgun kaliteli bir arac oldugunu dusunuyorum.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında bu tamamı ile forumun objektifliği ile alakalı biz forumda araçlarımızı övdüğümüz kadar sıkıntı çıkan bölümlerinin de çekinmeden söylüyoruz. Benim aracım 2011 1,3 Sport 45000 km. de ben daha hiçbir tıkırtı duymadım.

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: astra bu kadar sorunlu mu

Alacak herkese tavsiye ediyorum 23.000 km'dir sorunsuz kullaniyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tek cümle ile gönül rahatlığı ile astra alabilirsiniz, artıları eksilerinden kat ve kat fazla olan bir araç ve kendi sınıfında bu kadar tercih edilmesi de bunun açık göstergesi

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım 1.6 edition.henüz 1350 kmde. Çok şükür çok memnunum. Öyle tıkırtı falan gelmiyor.duruşu gidişi kalitesi bu fiyat için tartışmasız çok iyi.arabaya alışınca keşke 4000tl daha verip 140bg enjoj modelinimi alsam diyorum.bence en uygun donanım ve uygun motor enjoyda diye düşünüyorum.tüp düşünmüyorsan alabilirsin.benim ankarada ş.içi ortalamam 7.4 ama çok sakin ve nadiren trafiğe giriyorum.henüz araç yeni. Yüksek para verip benim aracı gören arkadaşlarım pişman oluyorlar.

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar kötü yollarda itinalı giden, çukurlara kasislere yavaş giren kişiler peryodik bakım dışında servise uğramazlar  100.000 km ve daha fazla sorunsuz binilebilir  bu dayanıklılık testleriyle ispatlandı Almanya'da. Herkes rahat olsun.