Astra aracınızı yıkatmayın!...

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra aracınızı yıkatmayın!...

Yıkamacıları uyarmanız gerekiyor. eğer orda kuş pisliği falan varsa yıkamacı artık çıkarana kadar sınırları zorluyor. sonuç hüsran  general__p

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sorun dün akşam benimde başıma geldi. Konu ile ilgili tüm arkadaşlar öz eleştirilerini yapmış peki ya çözüm üreten ? Plastik dolgu malzemeleri ile doldurup ince bir zımpara ile ufak bir dokunuş işe yarayabilir mi ? Yada kaskonun minimum onarım hizmeti kullanılarak onarıla bilir mi ? Ne dersiniz

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

danger link' Alıntı:
Aynı sorun dün akşam benimde başıma geldi. Konu ile ilgili tüm arkadaşlar öz eleştirilerini yapmış peki ya çözüm üreten ? Plastik dolgu malzemeleri ile doldurup ince bir zımpara ile ufak bir dokunuş işe yarayabilir mi ? Yada kaskonun minimum onarım hizmeti kullanılarak onarıla bilir mi ? Ne dersiniz
Evet cozum yok kuru gurultu hepsi :)

Fikrim zimparalayip plastik macunla doldurup 3M in sert ve kaliteli bantlari var kaplama yaparsaniz degil su civi caksan bile bisi olmaz gunesten solmaz eskimez.

ftahtaci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sıkıntı benim aracımda da mevcut. Sağ taraf silecek yanı plastik midir nedir ilk başta çocuklara bulmuştum çoğu insan gibi bir komşum bahsetmişti yıkamadan kaynaklı diye inanmamıştım mart ayında aldım arabayı martın ortası yıkamaya sonax götürdüm dışarda yıkatıp saçma sapan şeyler olmasın diye ancak buradaki yazıyı okuyunca anladım malzeme kalitesini...

Anlam veremediğim aracı nasıl yıkatacağız... Canım çooook sıkıldı hani çocuklar yapsaydı gene iyi idi. Opel malzeme kalitesi gol 1
Arabamı da çok seviyordum bakalım neler ile karşılaşacağız. Tam bir hayal kırıklığı oldu

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende bizim mahallenin kedilerinden huylanmıştım, konuyu fark edince hepsinden özür diledim.  :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hortumla yıkıyorum ben sürekli sırf sıkıntı olmasın diye aslında keyifli oluyorda araba siyah ne kadar yıkarsak yıkayalım 2 güne leş :D Bende kendi haline bıraktım uzaktan pırıl pırıl yakınta pimpiş :)

SunLight

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sorun bendede mevcut.llk gördüğümde sıcak birşeyle eritmişler zannetmiştim.Sonra su kesmiş abi burayı dediklerinde de şaşırmıştım.Garantiden değiştirmiyorlar malesef.

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet bu sorun ne yazikki bendede var. yani olmayan varmıdır bilmiyorum. bu kesinlikle kronik bir sorun. illa birinin davamı açması gerekiyor. nasıl bir mantıksızlıktır. çare yok ne yapıcaz ????
toplanıp opelimi bassak  madd madd madd

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya bu yıkamacılara bende tövbeligimiz geçen gün şerefsiz sıkısıkı
Söylememe rağmen arabayı fırçaalmış her yer fırça çizgi pasta cila ile geçer değil mi
Kılcal çizikler

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bence aracı yıkatırken kesinlikle başında bekleyin eğer olamayacaksanız bırakın 1-2 gün daha kirli kalsın benim de başıma az kalsın böyle bi durum geliyordu başında olmanın verdiği avantajla kurtardım hatta baya da bi tartıştım sonra ki terbiyesizliklerinin devamında hatta bu başlıkta yazmıştım

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=8552.0