Astra aracınızı yıkatmayın!...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra aracınızı yıkatmayın!...

Maalesef dün bende farkettim kaputun sağ üst köşesi ile sag direğin birleştiği noktada küçükde olsa deformasyon başlamış birde tam direksiyon hizasında kalan kısımda 3-4cmlik sanki maket bıcaği ile faça atılmış gibi duran bir kısım var. Aracı eşim kullandığı için son 3 yıkamayı o yaptırmıştı bu sabah uyardım ama maalesef iş işten geçti umarım daha fazla ilerlemeden bu halini koruyabiliriz. Bende dört gözle bu bölgeye bir kaplama uygulaması bekleyeceğim artık

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Maalesef dün bende farkettim kaputun sağ üst köşesi ile sag direğin birleştiği noktada küçükde olsa deformasyon başlamış birde tam direksiyon hizasında kalan kısımda 3-4cmlik sanki maket bıcaği ile faça atılmış gibi duran bir kısım var. Aracı eşim kullandığı için son 3 yıkamayı o yaptırmıştı bu sabah uyardım ama maalesef iş işten geçti umarım daha fazla ilerlemeden bu halini koruyabiliriz. Bende dört gözle bu bölgeye bir kaplama uygulaması bekleyeceğim artık
ben orayı 55 tl ye komple değiştirttim sebebini sorduğumda artık araçların mecburen geri dönüşümü parçadan üretildi için kaynaklanıyor dedi

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kizilbey link' Alıntı:
ben orayı 55 tl ye komple değiştirttim sebebini sorduğumda artık araçların mecburen geri dönüşümü parçadan üretildi için kaynaklanıyor dedi

Bu işlemi servistemi yaptırdınız, ayrıca yeni takılan parçada aynı malzemedenmi acaba

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servise baskı yapıp değiştirmelerini isteyin arkadaslar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bu işlemi servistemi yaptırdınız, ayrıca yeni takılan parçada aynı malzemedenmi acaba
Ayni malzeme ozdemir.
Yikama talzigini yakin tutmamak lazim.
Benim aracta hic yok mesela cunku disarda kendim tutuyorum talzigi.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Ayni malzeme ozdemir.
Yikama talzigini yakin tutmamak lazim.
Benim aracta hic yok mesela cunku disarda kendim tutuyorum talzigi.
Merhaba Bulent abi,
İlk basta bisey yoktu zaten ve benim yikamaciya ilk gittigimde uyarmisti sakin buraya basincli su gelmesin diye. Araci zaten hanim kullaniyor, bu kar doneminde falan Bahcesehirde yikatti 2-3 kez bende dun farkettim bu sabahta uyardim, cok da fazla degil henuz ama yinede goz takiliyor. Servis fiyati 55tl ise ve biraz daha ilerlerse yaza degistiririm.

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Sorunu zaten biliyordum ama taki yıkamacı ön plastiğin en az 3 cmlik tahrip olmuş halini görünce abi su kesiği demezmi. Sanki sanırsın oyun hamuru suya sabuna gelmiyor.

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba Bulent abi,
İlk basta bisey yoktu zaten ve benim yikamaciya ilk gittigimde uyarmisti sakin buraya basincli su gelmesin diye. Araci zaten hanim kullaniyor, bu kar doneminde falan Bahcesehirde yikatti 2-3 kez bende dun farkettim bu sabahta uyardim, cok da fazla degil henuz ama yinede goz takiliyor. Servis fiyati 55tl ise ve biraz daha ilerlerse yaza degistiririm.
evet yetkili serviste 55 tl ve 5 tl de Sekman parası aldılar top 60 tl ödedim plastiğin sucu yok arkadaşlar benim arkadaşın vw kedinin arka tamponunu tazikli su komple kesti şimdiki araçlarda kullanılan plastik eski araçlarda kullanılan malzeme gibi değil bütün araçlarda durum böyle desek yeri

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kizilbey link' Alıntı:
evet yetkili serviste 55 tl ve 5 tl de Sekman parası aldılar top 60 tl ödedim plastiğin sucu yok arkadaşlar benim arkadaşın vw kedinin arka tamponunu tazikli su komple kesti şimdiki araçlarda kullanılan plastik eski araçlarda kullanılan malzeme gibi değil bütün araçlarda durum böyle desek yeri

Bilgilendirme için teşekkürler. Acaba bu plastik parçayı takmadan önce kaplatıp öyle taksak enazından tekrarlamaz diye düşünüyorum

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bilgilendirme için teşekkürler. Acaba bu plastik parçayı takmadan önce kaplatıp öyle taksak enazından tekrarlamaz diye düşünüyorum

Mantıklı ama o malzeme kaportaya 0 oturuyor, kaplanacak malzemeyi iyi seçmek lazım.