Astra aracımın değeri ne kadar?

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
dogrudur burası opel forumubilgi paylasımı aktarımı her zamam yapılır. bun itiraz eden oldumu?
ancak bu forumun vasat bi forum oldugunu soyleyen sizsiniz demekki size yetmiyor bu forum o yuzden baska forumlara yazabilrsiniz dedim.. anlasılmayan bi durum varmı bunda?
aracınız için
dod 39350 veriyosa bence götürün bırakın aracı. 38500 internetten satmanın amacını bilemedim ben.
arac ister ilk alındığı gün ister ilk alındığı hafta ister ilk alındıgı yıl kaza yapıp yaptırılsın bu hasarın miktarını fazla oynatmaz. demekki 20 bin tl lik hasar olurmuski yaptırılmış. servis abarttı parça orjinaldi o yuzden fatura kabarık yan sanayi olsa parçalar 10 bine yapılırdı diyorsanız eger bana gore tek seferde 10 bin tl lik hasarda cok fazla.
şahsen ben alacak olsan ya 3-5 fazla verir hasarsızını alırdım yada yine bu fiyata bi kaç model düşüğünü alırdım.

ferhatgw

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ilk olarak forum bilgi paylaşma amaçlı vasat dememin sebebi on gündür açılan bir konuya kimsenin yorum yapmamasından kaynaklanıyor. Evet aracıma dod verdi fakat araç şu an kullanılıyor bıraktığım zaman başka araç olmadığı için bırakmadım ikincisi internette 38.500 yazmamın sebebi ise denk araçların o fiyatlarda olması dod aracı sizden satın almıyor sizin yerinize satıyor ve aracı dod bayisine bırakmak zorundasınız. Araçlar yeni çıktığı zaman parça fiyatları şimdiki ile farklı olur bunu servislere sorabilirsiniz yani hasarın miktarını etkiler. Aracın 20 binlik hasarı var ama değişen 2 Parça ve boyanan 1 parçası bulunmakta. Üç beş fazlasını verip siz alabilirsiniz yada aynı fiyata 2006-2007 model km si 150 bin üstünde araçta alabilirsiniz sizin tercihiniz. Ayrıca aracın hasarsız olanları 45 bin tl ayrıca komple boyalı ağır hasar Kayıtlı Araçlara 35 bin istiyorlar.

ferhatgw

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ve merak etmeyin en kısa sürede forumda olan üyeliğimi sileceğim . Bütün yorum yapan Arkadaşlara teşekkür ederim. Iyi günler dilerim.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ne merak edecem arkadasım ister sil ister silme :) babamın forumu sanki :)
aracınız ilk cıktıgında parça fiyatı pahalı fln olmaz. ki sizin aracınız zaten sıfırkende aynı parçalar kullanıyordu 2009 da da 2011 de de. sanki aracınızın kasası degiştide yeni kasanın parçaları pahalı olacak. zaten 2004 ten beri cıkarılan kasanın fiyatları neden pahalı olsun.hatasız boyası hasar kayıtsız 30bin-40bin km aralıgındaki astralar 40-41 bin tl yazıyor sahibindende iyi inceleyin bence. pazarlık payınıda düşersen neredeyse sizin aracınızla aynı fiyata gelicek.
ben kendi fikrimi soyledim aracınızı kotulemiyorum ben alacak olsam hasar kayıtlı araca o parayı vermem sadece

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bu yuzden kimse cevap yazmamisti... Cevaplar gelince tartisma ortami dogdu. Acikcasi bunlar hassas konular, kimse baskasinin malina fiyat belirlemek istemez az soyleselek dert fazla soyleselek dert. Fiyati piyasa zaten belirleyecek. 3 parca kaporta aksami 20000 tl tutmaz buyuk olasilikla hava yastiklari acilmis onlar da degismistir. Bunu alici olanlar da dusunuyordur. Hasar kayitli araba satilir ama biraz agir cikar elden. Kusmeye darilmaya gerek yok, ayni geminin yolculariyiz. Kirginlik olmasin

kvnc06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum alınmaca gücenmece olmasın ama şimdi tarafsız bir gözle bakarsak aracına yaklasık 40000tl demişsin tramerde 20000 tl hasar kaydı var aracın şimdi insan düşünüyor lan aracın yarısı yok olmus diye.ayrıca ilanda da hasar kaydını yazmamıssınız ne olursa olsun dürüst satıcı olma taraftarıyım bana kalırsa sunlar bunlar degisti demektense 20,000tl hasar kaydı var ama fiyat sisirilmis deseydiniz daha iyi olurdu. bana kalırsa 35-36 bin tl den acsaydınız daha cabuk satılır ama gelen teklifi de degerlendirmek lazım dod fiyatı güzel vermis hasarlı olmasına ragmen..
iyi forumlar

Astrask55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba aracinizdqki hasar kaydı çok yüksek bu yüzden manevi degeri ni dusurur yani piyasadaki emsallerinden nazaran hasar kaydının yarisi kadar fiyat dusirmelisiniz anladığım kadarıyla acelenizde yok hasar kaydını sorun etmeyen alıcılarda olur hayırlısı olsun herkes farklı bi fiyat verebilir 0 hata olanlar 45-49 arası gidiyo sizde 40binin altında en yüksek fiyat verene verin derim