Astra aracımın değeri ne kadar?

ferhatgw

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 opel astra 1.3 cdti 111.yıl aracım var aracımın modelini yükseltmek istiyorum sizce aracımın değeri ne kadar?
Sol ön çamurluk ve ön tampon değişmiştir.
Tramer de ise 20 bin tl hasar kaydı var. Ağır hasar kaydı yada pert kaydı değil. Çarpışma yazıyor.

İlan no:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...dizel-takasli-astra-1.3-cdti-217057119/detay/

ferhatgw

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu nasıl forum ya bir Allah'ın kulu yok mu cevap yazacak hayatımda bu kadar vasat bir forum görmedim

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi fiyat yazmışsınız. Hayırlısı olur inş.

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal fiyat. 2000-2001 astra g lere 25000 lira istiyorlar. km düşük olduğu için kolay satılır.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bu nasıl forum ya bir Allah'ın kulu yok mu cevap yazacak hayatımda bu kadar vasat bir forum görmedim

Başka bir foruma üye olmak veya yazmak için sizi engelleyen şey nedir ?
şahsen 20 bin lira hasar kaydı olan araç için bence fiyat cok fazla. ayrıca ilanınızda da hasar kaydını yazmamıssınız dye gördüm ben

ferhatgw

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla da forumlarda bilgi alışverişi olur. Aracımın markası Opel olduğu için ve burasında opele ait bir forum sitesi olduğu için buraya yazma gereği duydum

ferhatgw

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca fiyat olarak fazla demişsiniz ne kadar olmalı fiyatı belirlerken dod servisinde expertizi yapıldıktan sonra verilen fiyat 39.350 tl ama aracı orada bırakmam gerekliydi. İnternette bulunan aynı kategori de olan Araçlara da baktım ağır hasar kaydı olan pert olan araçlar yada km si fazla olan araçlar 37-38 bin aracımda var olan hasar ise ilk alındığı hafta kaza yaptığı için fiyatı fazla Yazılmış onun haricinde Aracın hiçbir Kazası yok.