Astra Aracım Dururken Direksiyon Dönmüyor

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik muhtemelen servisin işgüzarlığından. acaba bazen olduğu gibi hatalı yada iyileştirilmiş parçamı söz konusu? garantisi bitmiş araca parça değişimini ücretsiz yapmayı düşünüyorlar altında bit yeniği ararım açıkçası günahını vermezler normalde :D

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer opel servisleriyle iletişim kurun bence ankara izmir istanbul hepsini arayın gittiğiniz serviste çakallık yapmak istiyorlar olabilir geçmiş olsun

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Malesef opel servisleri öpmeyi çok seviyor, babamın 2008 corsa komple Ankara Opis bakımlı. Geçen faturalara baktım 900 var, 877 var, var da var...( ağır bakım filan yok) Cam silecek süpürgesi 120 tl, motor katkı 150 tl, 20 binlik uzun yol fren balatasını değiştirmişler, polen filt 50 tl vs vs uzayıp gidiyor. Koydukları 60 liralık gm yağ, gerekli gereksiz bir dünya parça değiştiriyorlar hem de fahiş fiyatlara...Ben astra ya özel serviste mobil 5 30 esp koyduruyorum komple 250 den çıkıyorum..:bir: Kesinlikle başka servislere de göster ama iyi bir özel servis araştırması da yap, yetkili servislerin çalışma mantığı ne kadar parça değiştirebilirsen o kadar değiştir...

muratak1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence garantisi bittiyse dışarıda güvenilir bir ustaya daha ucuza yaptırılabilir. Servis, tamir etmiyor değiştiriyor. Usta ise tamir ediyor ve ucuz oluyor.

burakdoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence direk bir ot elektrikçiye gidecektin başta. Çünkü servise adres sormaya bile girsen fatura çıkartır eğer garantin yoksa. Arızan bence de ya akü zayıfladı ya şarj dinamosunda ya da şarj dinamosundan aküye gelen kabloda. Eğer ki 30000km de bir aracın bütün direksiyon sisteminde bir sorun varsa zaten bu fabrikasyondur ve bila ücret değiştirilmelidir.
Kötü senaryo: Akünü değiştirip 700TL + işçilik alıp seni gönderecekler.