Yardım Astra G anlık direksiyon sertleşmesi Ve komple Elektirik kesilip geri gelmesi

mrcerdag59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba aracım 2004 Astra g aracımda şöyle bir sorun var kısa mesafe seyir halindeyken araç komple Elektirik kesip stop eder gibi olup tekrar çalışıyor direksiyon çevrilmiyor komple sertleşiyor park etmeye çalışırken aynı sorun devam ediyor cam açma kapama düğmesine bastığımda veya herhangi bir durumda komple teyip kapanıp göstergeler kapanıp anlık stop eder gibi olup çalışıyor ustaya gösterdim aküyü ve şarjı ölçtü bir sorun olmadığını söyledi konjektör e baktık bir sorun olmadığını söyledi sizce sorun nedir ?

drtishka

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Buna benzer sorun benim aracımda da var. Bana büyük ihtimal şarj dinamosunda kaynaklanacağını söylediler.

drtishka

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Valla şase kablosuna 2 vida attılar güçlendirmek için , şimdiye kadar tekrarlamadı değişklik olursa buradan yazarız, şase kablosunun akü tarafı değilde diğer ucunun somununu falan güzel zımparalayıp tekrar takın derim

• Beğen
Tepkiler: Mhsnmtn

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Valla şase kablosuna 2 vida attılar güçlendirmek için , şimdiye kadar tekrarlamadı değişklik olursa buradan yazarız, şase kablosunun akü tarafı değilde diğer ucunun somununu falan güzel zımparalayıp tekrar takın derim
Vida işi nasıl oldu anlamadım görselle anlatsanız olurmu