astra 2006 ile 2008 farkı

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de ilk defa fiat bu sefer yapmış diyorum :)

yalnız şu konuya dikkat çekeyim. bravo sahibi olabilirim ama astranın yol tutuşu kesinlikle çok daha iyi. daha doğrusu h kasa astranın. bravo biraz yüksek yerden. az daha aşağı olsa kasa yol tutuş mükemmel olur ki bravonun sport versiyonu hakkaten mükemmelmiş. ama normal versiyonlarda astra kesinlikle yol tutuşunda en iyisi, focustan da iyi.

bu arada bakalım yeni kasa astra hangi dizel motor seçenekleriyle gelecek.
o zaman yay taktır olsun bitsin yahu hem yere yakınlaşır hem de görüntü olur

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfa rome mito : italyan --> http://www.netcarshow.com/alfa_romeo/2009-mi.to/03.htm

bravo : nerden gelmiş neyle paralel üretilmiş görebilirsiniz --> http://www.netcarshow.com/fiat/2007-bravo/02.htm
bu biraz kumar gibi... aracların kasaları birbirine benziyor diye kalitelerinin aynı olacağını beklemek çok doğru olmaz...mümkün müdür neden olmasın...aynı skoda vw hesabı... hatta ben super b ve de fabia nın polo ve passattan daha iyi olduğuna çok ciddi bir şekilde inanıyorum... bunu skoda basın sözcüsü de ima etmişti... polo ismiyle satılabilen bir araç ama skoda nın pazara girebilmesi için yenilikler lazım ki biz de bunu fabia da ortaya koyuyoruz demişti... malzeme kalitesi olarak incelediğimde ben hayran kalmıştım... inşallah öyledir de biz yanılıyoruzdur... bizimkiler zaten vardı sen yeni aldın umarım memnun kalırsın... sana bakarak başkalarına da tavsiyede bulunuruz...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ya adaşim araban guzel kalitesi ilk cıktıgında96 ,97 bile hastayim boşver yayi mayi araban yeni daha yavas yavas eskit bence 10+ arac bence :good:

gokhanese

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bazıları amma da kötülüyor aracı yok kalkmıyor yok şöle olmuyor...isteyen alır isteyen almaz kimseyi zorlamıyorlar...biz de biliyoruz 3 bin motor almayı,vergiydi yakıttı daha cazip geldiği için, araçda zaten bence süper daha ne olsun..ist.. yaşıyorum aracım 80 binde 6. vitese belkide 20 kere atmadım yanii hız diyorsun onuda uzun yola gitmedikce yapamıyosun.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yav hayatta elletmem biyerini şu an arabamın :) astradan çok çektim zaten 2 haftada bir servise gidiyordum ( astra g cd ). bununla oynamam. cmt sabahın köründe uzun yola çıkacam. deneyimlerimi paylaşırım sizinle.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birşey soracağım 1.3 cdti astra 6. viteste 90 ile giderken kaç devirde ? ben 1600 devirde gidiyorum.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birşey soracağım 1.3 cdti astra 6. viteste 90 ile giderken kaç devirde ? ben 1600 devirde gidiyorum.
gitmez astra o dediğin degerlerde...şöyle belirteyim... ibre 100 km/st ( elektronik hız 97 km/st) iken 6.vites de devir saati 1750-1800 gibi ; ancak bu sürüş tarzı yanlışmış.Ben hep 5. vites de 90 km/st yapardım ama bir arkadaşın tavsiyesi üzerine 6.vites de 98-100 km/st yapmaya başladım.Araç düzlükte iyi de en ufak eğimde başlıyor zorlanmaya.Bu yüzden 1.3 dizeli 2100-2250 civarı sbt hızda kullanmak daha doğru geliyor bana.Ustam da öyle söyleyince bıraktım 6.vitesi. Bunu easytronic kullanan bir arkadaş da söyledi.6. vitese hemen hemen hiç geçmiyormuş easytronic şanzuman...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç 1500de direkt turbo devreye soktuğu için zorlanmıyor yokuşlarda. örneğin 6 viteste 85 kmh ile gidiyorum. istanbul yolunda şaşmazı geçince carrefour kavşağına kadar yaklaşık 500-600 m süren bir rampa var. oraya gelince hiç çekişten düşmüyor. hız sabitleyici de devrede bir yandan. çıkıyor yani zorlanmadan. ben o yüzden çok kullanıyorum 6. vitesi çekişten düşürmediği için.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç 1500de direkt turbo devreye soktuğu için zorlanmıyor yokuşlarda. örneğin 6 viteste 85 kmh ile gidiyorum. istanbul yolunda şaşmazı geçince carrefour kavşağına kadar yaklaşık 500-600 m süren bir rampa var. oraya gelince hiç çekişten düşmüyor. hız sabitleyici de devrede bir yandan. çıkıyor yani zorlanmadan. ben o yüzden çok kullanıyorum 6. vitesi çekişten düşürmediği için.
yanlış yapıyorsun haberin olsun...senin tork grafiği bile o degerleri desteklemiyor...