astra 1.6 115 hp mi jetta 1.4 140 hp?

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla o kadarını bende anlamadım baya fazla aslında ama forumda bi kac mesaj gördüm ilk 5bin fazla yakıyo yakıt hayli düşüyo faaln die ondan üstünde durmadım bide bana kokluo gibi gelio bu araç jeep 375-400 fln yakıo çünkü ortalama. ama özenerek kullanıldığında 330a falan düşüyo kullanıma bağlı jeep bunu daha özenerek kullanmadım:) bi denicem. zamanla düşücektir jeeptede böyle olmuştu benim

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok dağıldı konu:)darmaduman:)

konuyu bende dağıtcam biraz ama nolur kusura bakmayın.golf 1.6 fsı amcamda var. yakıt aynen opel 1.6 gibi. kesinlikle daha az yakmıyor. 1.3 cdtı a gelince düzenli kullanırsan kokluyor mazotu. ama yüklendin mi yiyor valla. bugün otobana çıktım yine. harika gidiyor valla. astra sedan gibi ağır kasada bu motor ve bu performans bence çok iyi. gerçekten başarılı bir motor bence.

benim lafım yok zaten başarılı olduğunu düşünmesem almazdım:) bide bahsettiğim jettayı süren normal süren biri değil 90ı geçtiği görülmemiş bi insan:)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jeep derken santafeden mi bahsediyorsun

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uyarmak haddime değil ama belirtmek istedim kızmazsam :eek: jeep bi marka jeep tarzı araçlar sport utility vehicle olarak adlandırılır kısaca SUV santafe de bir suv ancak crossover denilen bir segmente ait :good:

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uyarmak haddime değil ama belirtmek istedim kızmazsam :eek: jeep bi marka jeep tarzı araçlar sport utility vehicle olarak adlandırılır kısaca SUV santafe de bir suv ancak crossover denilen bir segmente ait :good:

Haklısın düzeltiyorum SUV o zmn :) ağzım alışmış SUV'm var diyince anlamıyo kimse (bu sitedekileri kastetmiyorum tabikide) mecbur jeep diyorum bende:) Türkiyede SUV kavramını insanlar anlamış değil malesef

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şakamı bu 1.4 140 lık tsi ya binmedin heralde :D muazzam derecede gidiyor araç ve 40 türlü donanım mevcut bide vw kalitesi tabi üstüne bence deneme sürüşü yap sonra astraya binince bu ne diyip in geri :D 200 e kadar cok iyi cıkıyor özellikle düsük devirlerde supersarj sayesindede dizeller gibi topluyor kesinlikle jetta!

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüş açıları ergonomiklik kullanım kolaylığı kalite daha birçok şey sayabilirim opel almanız için gidipte motoru için araba alınmaz ayrıca çok aşırı besleme yüzünden motorda aşınma gitme vs. mümkün değil çünkü mühendisler motoru tasarlarken gücün ve baskının kaldırabileği malzemeler kullanıyorlar ancak motorlarının sorunlu olduğuda bi gerçek halen birçok sorun çıkartıyorlar