Astra 1.3 cdti chip uygulandı

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Uzak masaüstü bağlantısı ile araçları ben yapıyorum..

ha burda istanbulda ben oturmusum arabanın içine ha orda bilgisayar koyulmus..

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Mehmet Bey,

daha önce 1.3 corsa alacaktım, fakat kısmet oldu 1.7 astra cdti aldık bu araç için chip mi box mu uygulamalar var, fiyat konusundada bilgi verirmisiniz.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Aracı Chiptuning ile 135 hp yapabiliriz..

Zaten bu güçler için tasarlanmış bi motor.. hiç sıkıntısız kaldırır ve bi süpriz çıkarmaz..

600 tl tutar

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Mehmet Bey,

1-2 sorum olacak,

1. yolum uzak Çerkezköy/tekirdağ'dayım. 1 defa size gelmekle bu iş olacak mı? akabinde 3-4 defa gelmemiz gerekiyormu?.

2. yazılım mı yapılıyor, yoksa box denilen cihazlardan mı kullanılıyor? hangisi daha verimli ve kolay? ( RaceChip Pro, Powerbox vs. )

3. duman problemi yaşarmıyız?

yapılacak olan uygulama ilgili biraz daha detay verebilirmisiniz,

motor 135.binde baskı balata iyi enjektörleri temizletmeye vereceğim bugün turboda sıkıntı yok. arıza vs. bşi vermiyor.

bunları burda bilerek soruyorum yarın öbürgün konu hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlarada faydası olur.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Mehmet Bey,

1-2 sorum olacak,

1. yolum uzak Çerkezköy/tekirdağ'dayım. 1 defa size gelmekle bu iş olacak mı? akabinde 3-4 defa gelmemiz gerekiyormu?.

2. yazılım mı yapılıyor, yoksa box denilen cihazlardan mı kullanılıyor? hangisi daha verimli ve kolay? ( RaceChip Pro, Powerbox vs. )

3. duman problemi yaşarmıyız?

yapılacak olan uygulama ilgili biraz daha detay verebilirmisiniz,

motor 135.binde baskı balata iyi enjektörleri temizletmeye vereceğim bugün turboda sıkıntı yok. arıza vs. bşi vermiyor.

bunları burda bilerek soruyorum yarın öbürgün konu hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlarada faydası olur.

1 bu iş bir defada biter..
2 Chiptuningin yapılabildigi her araca yazılım öneriyoruz.. Sizinkinede..
3 normal şartlarda duman olmaz..

OBD soketinden programlıyacağımız aracın kaputu dahi açılmayacak(Yapıcağım CheckUp hariç:) özellikle alt devirlerde size sunacağı daha canlı performansı ile gaz pedalı ile işinizi çabuk bitirmenize ve daha az yakıt tüketmenize sebep olur.. Top Speed artar Ara hızlanmalar ciddi iyileşir..

tkabaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 1.3 cdti 2009

Selamlar Mehmet bey,

Denizli'den rahatsız ediyorum sizi. 2009 model Astra 1.3 cdti aracıma chip yaptırmak istiyorum. Sanırım planladığım bütçeye göre yılbaşından sonra olacak.
* Kaç lira civarında olur?
* Serviste zaman zaman aracın yazılımını güncelliyorlar. Sanırım böyle bir şey yapılırsa sizin yaptığınız yazılım sıfırlanır di mi? bunun için her seferinde servisi uyarmamız gerekir herhalde.
* Bir de uzaktan bu işi halledebildiğinizi okumuştum. Bu iş için Denizli'den bir bağlantınız var mı? En kötü ihtimal atlayıp geleceğim.

Şimdiden teşekkürler

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır araçta sıkıntı çıkartır mı? yada chip için en uygun km nedir?

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Selamlar Mehmet bey,

Denizli'den rahatsız ediyorum sizi. 2009 model Astra 1.3 cdti aracıma chip yaptırmak istiyorum. Sanırım planladığım bütçeye göre yılbaşından sonra olacak.
* Kaç lira civarında olur?
* Serviste zaman zaman aracın yazılımını güncelliyorlar. Sanırım böyle bir şey yapılırsa sizin yaptığınız yazılım sıfırlanır di mi? bunun için her seferinde servisi uyarmamız gerekir herhalde.
* Bir de uzaktan bu işi halledebildiğinizi okumuştum. Bu iş için Denizli'den bir bağlantınız var mı? En kötü ihtimal atlayıp geleceğim.

Şimdiden teşekkürler

600tl tutar

yazılımın silindigi bugune dek gorulmedi

atlayıp gelmeniz veya motor beynini kargolamanız gerekicek sanırım..