Astra 1.3 cdti chip uygulandı

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar benım aracda 2005 astra H 1.6 motor 105 bg ve 150 nM güce sahip. Bende 1ve2. viteslerden memnun degılım. Özellıkle 1.vites de kalkarken.. Aracım 62bin km de şuan ve chip tunıng düşünüyorum. Acaba chıp den sonrakı güçlerim aşagı yukarı nekadar olur ?? Özellıkle ıstedgım 230 250 km/h leri görmek değil aracı bıraz seri hale getırmek ilk 3 vites... Chip tunıng uygulaması benım bu derdıme Derman olurmu acaba veya nekadar olur ??

OMLET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astram hala taş gibi.Ortalama 12000 km oldu chip yaptıralı.Allah nazarlardan saklasın.Tekrar tekrar eline sağlık Mehmet Gazihan.

jeune_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

Astram hala taş gibi.Ortalama 12000 km oldu chip yaptıralı.Allah nazarlardan saklasın.Tekrar tekrar eline sağlık Mehmet Gazihan.

forumun yeni bir üyesi olarak herkesi selamlarken, foruma üye olmam ve aracıma chip taktırmaya karar vermemdeki en büyük etken olan Mehmet ÇELTİK beye teşekkür ediyorum. Zira onun yazdıklarından sonra aracıma chip taktırmaya karar verip Mehmet GAZİHAN usta ile görüştüm. Bir süre şehir dışında olacakmış dönüşünde kısmetse aracımı chip leteceğim.
Zamanla ben de yaşadıklarımı sizlerle paylaşırım.

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün kartal merkezden yola çıkıp yakacıkta pikniğe gittik.
Kardeşim 110 kg
Eşim 65kg
annem 50kg
Yengem1 70kg
Yengem2 70kg
Kızım 30kg
Yeğenim1 25kg
Yegenim2 10kg
Ben 88kg
Bagaj tahmini 30kg
_______________+
TOPLAM 548kg

Klima açık hep dik yokuş çıktık giderken gayet rahattı araç hiç yığılıp kalma olmadı.Yeni mazot almıştım km yi ve ortalama yakıt tüketimini sıfırlamıştım.Araçta ben ve eşim varken 5.5 lt/100km gösteriyordu.Yakacığa çıkarken 8.4 lt/100km,dönerken 7.4 lt/100km gösteriyordu yol bilgisayarı.

Maşallah diyim Astrayı en zon şartlarda test etmişsiniz. Ayrıca Açtığınız konuya sadık kalışınız, Üşenmedin günlük hatta anlık bilgilendirmeniz ve yorumlarınızdaki pozitif tavırlarınızdan dolayı sizi kutlarım. Sadık bir Opelci ve anlattıklarınıza bakılırsa örnek bir aile reisisiniz, Allah mutluluğunuzu daim kılsın İnş...

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Mehmet Gazihan chipli aracım 20bin km fazladır kullanıyorum. Hiç bir sıkıntım yok.
Düzgün kullandığımda yaktım ciddi anlamda düştü.

Geçenlerde ecoflex yazılımı yükletmiş araca bindim. Aracın düşük devirlerdeki yığılması kesinlikle yok fakat üst devirlerde herhangi bir değişiklik hissetmedim.

Mehmet beye sorum şöyle olacak ecoflex üzerine chip yapılırmı?

Yani tam sorum şudur düşük devirlerde hantallık ecoflex gibi yüksek devirlerde chipli araç olursa ciddi anlamda araç kullanmaktan zevk alabiliriz