Asta direksiyon kumandası ile mp3 çözümü

scowl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar, daha önce astra g aracım ile usb/sd card ile mp3 dinleme konusundaki araştırmalarımı

şu linkte:

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=80354

paylaşmıştım.

Sizlerden gelen öneriler dogrultusunda en uygun çözümün de kaliteli bir cd/mp3 çalar alıp bunu da direksiyon kumandalı hale getirme olduğu kanaati ile uygulamaya geçtim.

Pioneer deh2320 marka cd/mp3 çalar sistem aldım. Tek sorun direksiyon kulandasının iptal olması idi, fakat bunu da kolega35 nickli üyenin sadece maliyet masrafları karşılıgında benim için hazırlayıp bana yolladığı ufak bir aparat ile süper bir şekilde halettim.

Kendisine burdan da teşekkür ediyorum, sizlere de tavsiye ederim. Titizlikle hazırladıgı aparatı bana yolladı, montaja dair belgeler de yollamış detaylı anlatımı ile birlikte. Gerçi ben epey mesaj ya da telefonla başını agrıttım ama usanmadan da yardım edip butun sorularıma cevap verdi.

Şu anda direksiyon kumandası ile tamamen orjinal gibi çalışan bu sistem için kendisine teşekkür ederim. Fikirlerini paylaşan bütün forum uyelerine de saygılar sunarım...

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar arkadaşım,asıl ben size teşekkür ederim.Size ve forum üyesi arkadaşlara her zaman için elimden geldiğince yardım etmeye hazırım.Teşekkürler.
Arkadaşlar merhabalar, daha önce astra g aracım ile usb/sd card ile mp3 dinleme konusundaki araştırmalarımı

şu linkte:

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=80354

paylaşmıştım.

Sizlerden gelen öneriler dogrultusunda en uygun çözümün de kaliteli bir cd/mp3 çalar alıp bunu da direksiyon kumandalı hale getirme olduğu kanaati ile uygulamaya geçtim.

Pioneer deh2320 marka cd/mp3 çalar sistem aldım. Tek sorun direksiyon kulandasının iptal olması idi, fakat bunu da kolega35 nickli üyenin sadece maliyet masrafları karşılıgında benim için hazırlayıp bana yolladığı ufak bir aparat ile süper bir şekilde halettim.

Kendisine burdan da teşekkür ediyorum, sizlere de tavsiye ederim. Titizlikle hazırladıgı aparatı bana yolladı, montaja dair belgeler de yollamış detaylı anlatımı ile birlikte. Gerçi ben epey mesaj ya da telefonla başını agrıttım ama usanmadan da yardım edip butun sorularıma cevap verdi.

Şu anda direksiyon kumandası ile tamamen orjinal gibi çalışan bu sistem için kendisine teşekkür ederim. Fikirlerini paylaşan bütün forum uyelerine de saygılar sunarım...

hakanshn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir arkadaşım daha kapsamlı bir ürünü yurt dışından getirtiyor.Araç ister can-bus sistemiyle çalışsın ister çalışmasın farketmiyor Tüm araçlara uyum sağlıyor.
Ayrıca 8 teyp markasına da uyumlu: alpine,blaupunkt,clarion,jvc,kenwood,panasonic,pioneer ve sony.
opelim.net üyelerine de fiyat konusunda yardımcı oluyor bilginiz olsun.
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...direksiyon-kumandasi-sorununuz-cozuldu/detay/

elvan4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim opel astra g 2000 model aracıma bu sistem uyarmı araç ta orjinal teyp yok direksiyon kumandasından çalıştıra bileceğim bir aparat varmı varsa kaça mal olur yardımcı olursanız sevinirim

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler, direksiyon kumandasını çalıştırabileceğiniz aparat 50 TL ye mal oluyor ve bağlantısı çok kolay.Mail adresinizi özelden bildirirseniz montaj kılavuzunu size gönderirim.Selamlar.
arkadaşlar benim opel astra g 2000 model aracıma bu sistem uyarmı araç ta orjinal teyp yok direksiyon kumandasından çalıştıra bileceğim bir aparat varmı varsa kaça mal olur yardımcı olursanız sevinirim