Artistik plaka pahalıya patladı

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pagani de mi istanbulda?

vardı diye hatırlıyorum. Zaten ağaoğlunun araba kolleksiyonundan haberdarsınızdır gün içinde birden fazla AGA plakalı süperspor araba görmekten ben sıkıldım artık:D
hayır hiç bir zaman bi gördüğüm aga yı bir daha görmedim o ilginç geliyor:D mesela cuma günü caddede cabrio bi bentley vardı barlar sokağından sahile indim önümden gallardo geçti aga 36 dı sanırım :D birde şu fb 1907 en son ferrariydi baktım murcheliago olmuş :D :D

zg345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam yüzsüz ya şimdi plakayı komple sökmüş plakasız geziyo mat siyah r8 ayrıca agaoğlunn kolekiyonunu görmek isteyen varsa işi düşerse ataşahire uğrasın adam diziyo bütün arabalarını hangisini isterse ona biniyo bazende trafik varsa helikopterine:D

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesin efelik yapmıştır beni tanımıyorsunuz ben şöyle ünlüyüm vb konuşmuştur,görevini yapan poliste cezayı yapıştırmıştır.

zg345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iice çığrından çıktı olay zaten polis napsın görevini yapcak tabiki

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bırakın 2. sayfa olmuş mevzu yazık...Zenginin malı züğürdün sayfasını işkal edermiş..Ne hali varsa görsün..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim lisedeyken bi biyoloji hocasının adı Vildan'dı. Aracının plakası VIL idi ama öğrenciler I'nın üstüne bi nokta koymuşlar kadın öyle geziyordu ne oldu bilmiyorum yemiştir belki o da bi ceza :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ankarada pek yok rahatız:D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesin efelik yapmıştır beni tanımıyorsunuz ben şöyle ünlüyüm vb konuşmuştur,görevini yapan poliste cezayı yapıştırmıştır.

gördün heralde efelik yaptığını böyle konuştuğuna göre bence o bu değilde suç eğer suç sa kişiye arabaya paraya bakılmıyor artık özellikle o araçlar çekiliyo o araçlara ceza yazılıyo dikkat çeksin herkez aynı kimseyi ayırt etmiyoruz diye o tarzda bi insan değil serdar özkan ;)

geçenlerde fulyada polis çevirme yapıyordu siyah camlı araçlara bakıyodu büyük ihtimal 2 tane jip vardı porche cayanne bide wv touran vardı siyah camdan ceza yazdıkları arkadan geçen arabalara bakmıyolardı bile

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eeee bu arabalara binenler ve onları bindirenler utansın.
eskiden yoktu böyle komşusu aç yatarken kendisine tır yükü pirzola pişirten son 8-10 senede oldu bunlar...