Artistik plaka pahalıya patladı

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beşiktaşlı futbolcu Serdar Özkan’ın ‘SÖZ’ yazılı plakası başına bela oldu.
Kız arkadaşıyla Bebek’te yemek yerken polise yakalanan Özkan, memurlarla Etiler otoparkına gitti. Etiler Emniyet Merkezi’nde iki saat süren sorgunun ardından futbolcuya ceza kesildi. Futbolcu, ceza hakkında bilgi vermek istemedi.

Haberin orjinali : http://cadde.milliyet.com.tr/2010/04/18/HaberDetay/1226452/artistik-plaka-pahaliya-patladi

APP plaka yaptırıp, "SÖZ" yazdırmış, "Ö" den ötürü dikkatini çekmiştir polislerin..

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu plaka bu kazmanınmıymış,ben dün gördüm bebek yokuşunda 34 söz 84 mat siyah r8 acaip dikkat çekiciydi gözüm kalmıştı:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ne olacak canım mal benim değil mi, zaten şöhret sahibiyim, kim ne karışır anlayışının sonu. Kimse kendisini yasalardan üstün görmemelidir. O nedenle ohhhh iyi olmuş diyorum.

aytacbasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eeee elbet biyerden çıkacak canım hep onların cebinemi girecek yada hep bizim cebimizden mi çıkacak ceza paraları, ona zaten komaz o para ödesin boşverinn..

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde top oynasa her maç da kanser ediyor beni. 18 19 yaşında trilyon kazanınca ne yapacaklarını şaşırıyorlar bizde 2 kuruş kazanicaz diye anamız ağlıyor..

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Ne olacak canım mal benim değil mi, zaten şöhret sahibiyim, kim ne karışır anlayışının sonu. Kimse kendisini yasalardan üstün görmemelidir. O nedenle ohhhh iyi olmuş diyorum.

:D

Katılıyorum. :D