Artık bende yeni bir ASTRAlıyım :)) Sorularım var :)

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Artık bende yeni bir ASTRAlıyım :)) Sorularım var :)

different link' Alıntı:
bilemiyorum hocam.konuştuğum kişi kesinlikle orjinal parça ile işlem yapılacağını söyledi.axa nın iki çeşidi varmış.mavi ve lacivert diye.sanırım mavide bu özellik varmış ama lacivertte yokmuş.bu şekilde anlatıldı bana.

Mavi laciverti bilemiyoum kardeş ama tek bildiğim corsamın patlayan klima radyatörünü çıkma radyatör takmaya çalışması ustam aradı abi kaskodan çıkma parça geldi bilgin olsun diye bende 3 gün uğraştım 0 orjinal parça taktırdım

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Business ile edition arasında ne farklar var?

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Business ile edition arasında ne farklar var?

16" Alaşımlı Jantlar
Radyo CD400/CD/ MP3 Çalar, 6 Hoparlör
Ön sis farları
Bluetooth

ben bunlar diye biliyorum.

arkadaşlar ankarada güvenebileceğim krom cam çerçevesi yaptırabileceğim bir yer var mı?servisin elinde parça yokmuş ancak ay sonuna kadar gelirmiş.birde 500 tl fiyat çektiler.dışarda kaliteli bir şey bana ne kadara patlar?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
16" Alaşımlı Jantlar
Ön sis farları
Bluetooth

arkadaşlar ankarada güvenebileceğim krom cam çerçevesi yaptırabileceğim bir yer var mı?servisin elinde parça yokmuş ancak ay sonuna kadar gelirmiş.birde 500 tl fiyat çektiler.dışarda kaliteli bir şey bana ne kadara patlar?

İşte servislerin şu huyundan nefret ediyorum. 500 lira nedir yahu. Ankara'daki bir OMSA bayisinde rahatlıkla 250 liraya taktırabilirsiniz cam çıtalarını.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
16" Alaşımlı Jantlar
Ön sis farları
Bluetooth

Merhaba Cam çıtasını ben İstanbul'da Titiz Krom Tuning'de 200TL'ye taktırdım, ürün fiyatı 180 TL+ 20 TL montaj kargo ile de gönderiyorlar.

Daha önce böyle bir konu açmıştım, uygulama anını ve sonrasını resimleri eklemiştim, aşağıdaki linkte bulabilirsiniz belki yardımcı olur.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9354.0

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
16" Alaşımlı Jantlar
Ön sis farları
Bluetooth

editionda 17 inc lastik var üst paketi businessda 16 inc :D...Opel neyden kısacağını şaşırdı arkadaş ya.sis farı ve bluetooth veriyor lastikten kesiyor.17 inc takımı yaklaşık 2000 tlye geliyor 16 incin takımı 1200.sis farı veriyor 700 liralık lastiği alıyor.ayrıca arabanın spor görünümünü bozuyor.hele ki insigniadan 10 dolarlık cd çaları da almış ya şaştım kaldım..

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
İşte servislerin şu huyundan nefret ediyorum. 500 lira nedir yahu. Ankara'daki bir OMSA bayisinde rahatlıkla 250 liraya taktırabilirsiniz cam çıtalarını.

teşekkür ederim hocam.araştırıp orada yaptırmak en iyisi fiyat buysa

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba Cam çıtasını ben İstanbul'da Titiz Krom Tuning'de 200TL'ye taktırdım, ürün fiyatı 180 TL+ 20 TL montaj kargo ile de gönderiyorlar.

Daha önce böyle bir konu açmıştım, uygulama anını ve sonrasını resimleri eklemiştim, aşağıdaki linkte bulabilirsiniz belki yardımcı olur.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9354.0

çok güzel olmuş hocam.güle güle kullanın.bende araştırıp en kısa sürede yaptırıcam inş. :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
editionda 17 inc lastik var üst paketi businessda 16 inc :D...Opel neyden kısacağını şaşırdı arkadaş ya.sis farı ve bluetooth veriyor lastikten kesiyor.17 inc takımı yaklaşık 2000 tlye geliyor 16 incin takımı 1200.sis farı veriyor 700 liralık lastiği alıyor.ayrıca arabanın spor görünümünü bozuyor.hele ki insigniadan 10 dolarlık cd çaları da almış ya şaştım kaldım..

arkadaş yanlış yazmış. business pakette 17" alaşım jant var. Editiondaki gibi 17" yapısal jant + üstüne kapak yok.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
çok güzel olmuş hocam.güle güle kullanın.bende araştırıp en kısa sürede yaptırıcam inş. :)

Teşekkür ederim, araca gerçekten farklı bir hava katıyor. Benim aracın montajı yapılırken çıtaların takılacağı yerleri arkadaşlar önce bir kimyasal ile sildiler sonra çıtalarda sağlam çift taraflı bantlar olmasına rağmen bally tarzı bir yapıştırıcı ile yapıştırdılar. Montaj sırasında bu konulara dikkat ederseniz yıkamada ve zaman kaynaklı özellikle çıta uçlarının açılmasının önüne geçersiniz.