Artık bende yeni bir ASTRAlıyım :)) Sorularım var :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Artık bende yeni bir ASTRAlıyım :)) Sorularım var :)

different link' Alıntı:
inşallah pişman olmam hocam :) eski kasa ikinci el dizel ile yeni kasa benzinli arasında kalmıştım.yeni kasaya karar verdim.
Arkadaşım pişman olacak bir şey yok. Aracın zaten görünümü ve özellikleri belli. Limitleriniz de neticede belli. Keşke 1.4 turbo alsaydınız demek gereksiz olacak ama insanın diyesi geliyor. Aracınızı iyi günlerde kazasız belasız kullanın. Boya koruma, cam filmi, kaput kaplama hepsini de yaptırın. Benim aracın kaportası taşlardan zarar gördü sizinki görmesin belki faydası olur.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar aramıza hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun Rabbim iyi günlerde kullanmanızı nasip etsin inşallah ... Bende yeni üye sayılırım 3 hafta oldu aracımı alalı ve gayet memnunum opan'dan aldım aracı aynı teklifi banada yaptılar ben kabul etmedim ben görmeyeceğim için. Koltuk koruma hakkında bir bilgim yok ama kimyasal kullanmak istemedim aracımda ben onun yolunu kılıf ile çözdüm hava yastığı bölmeleri bulunan iyi bir klıf aldım gözede baya hoş görünüyor. Kimyasal istemediğim için sadece çokta anlamam o maddeden birşey söyleyemem...

Cam filmleriniz kesinlikle kaliteli olsun derim... Özellikle burda en önemlisinin bence kaput koruma fillmi olduğunu düşünüyorum aracınıza zarar vermesin ona çok dikkat edin benim ekleyeceğim ise Kesinlikle Karter koruma olur. İlk başta bende taktırmasam ne olur demiştim bayramın 1. günü kurban kesim yerinde yok kötü olduğundan Karter Korumasını Taşa sürttüm ve 1 vidası attı :) o zaman dedimki iyiki almışım şiddetle tavsiye ederim.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben boya korumasınıda yaptırmadım orada çalışan bir tanıdığımız vardı aracı alırken yaptırma dedi başka yerde yaptırmanı tavsiye ederim dedi ve yaptırmadım neden öyle dediğini sorduğumda aceleye getiriyor servis diye bir yanıt almıştım.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle hoşgeldiniz, aracınızda şimdiden hayırlı olsun bu saydıklarınızı bende olsam serviste yaptırmazdım bunları sadece bu işle uğraşan yerlerde ve gözünüzün önünde yapılması gerekli hangi markanın kullanıldığını ne gibi işler yapıldığını görmek lazım. yapsalar bile çok özenli bir iş olacağını sanmıyorum bu nedenle bu işleri daha sıkı araştırarak yaptırmak lazım servislerin en güzel yanı budur aracı aldığınız anda yaldızlı sözler ve yakın ilgi ile satarlar ve yeni bir araç almanın heyacanı ile birçoğumuz kabul ederiz ama dediğim gibi acele etmeden ve sıkı bir araştırma ile içinize sinecek bir iş yaptırın.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Aramıza hoşgeldiniz hayırlı uğurlu olsun aracınız.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin...

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar Allah razı olsun.aşağıda yaptıkları işlemleri gösterdiler.nasıl yaptıklarını,bu işlemlerin yapılmış olduğu araçları falan.isterseniz arabanızın işlemleri yapılırken sizde yanında olabilirsiniz dediler.vaktim olmadığı için malesef yanında duramam.birde kaskoyu soracaktım.axa kasko önerdiler.1200 gibide bir fiyat verdiler.daha ilk arabam,yaşım 27,memurum.fiyat uygun gibi geldi ama en kapsamlı kasko nedir.nelere dikkat etmem gerek.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeş ben aracı bayramdan 2 gün önce teslim aldım ankara opaldan ve Alianzın opel kaskosunu yaptırdım kredili akdığım için araç babamın üstüne yaşı 49 820 lira çıktı kasko.Daha önceki aracımda axa idi kaskom küçük bi kazada 2 ay uğraştırdılar beni vallaha birde sonradan öğrendiğim yan sanayi ürün kullanmaları  31agryyy 31agryyy 31agryyy alianzın opel kaskosu hem türkiyedeki bütün opel servislerinde geçerli hem %100 orjinal parça kullanılıyor hemde kaza halinde kralik araç vermesi durumunda en az opel astra gibi bir araç temin ettiklerini söyledi arkadaş axa 2011 corsaya 2003 hyndai accent vermişti.. İnşallah kullanmassın bu detayları ama dikkat etmek gerekiyor...

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

melihksn link' Alıntı:
Kardeş ben aracı bayramdan 2 gün önce teslim aldım ankara opaldan ve Alianzın opel kaskosunu yaptırdım kredili akdığım için araç babamın üstüne yaşı 49 820 lira çıktı kasko.Daha önceki aracımda axa idi kaskom küçük bi kazada 2 ay uğraştırdılar beni vallaha birde sonradan öğrendiğim yan sanayi ürün kullanmaları  31agryyy 31agryyy 31agryyy alianzın opel kaskosu hem türkiyedeki bütün opel servislerinde geçerli hem %100 orjinal parça kullanılıyor hemde kaza halinde kralik araç vermesi durumunda en az opel astra gibi bir araç temin ettiklerini söyledi arkadaş axa 2011 corsaya 2003 hyndai accent vermişti.. İnşallah kullanmassın bu detayları ama dikkat etmek gerekiyor...
bilemiyorum hocam.konuştuğum kişi kesinlikle orjinal parça ile işlem yapılacağını söyledi.axa nın iki çeşidi varmış.mavi ve lacivert diye.sanırım mavide bu özellik varmış ama lacivertte yokmuş.bu şekilde anlatıldı bana.